Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Vami napisał:

Kurwa. Nie ma to jak pieprzony Guardiola. Aguero na kapitanie z dupy. Hayden za kontuzjowanego Maddisona i -2 (!). Cała nadzieja dziś w Arsenal - MU, bo albo Lindelof czyste konto, albo Auba jakiś hattriczek.

A jak by Ci poszło w porównaniu do Twojego składu sprzed wildcard? Bo trochę się zdziwiłem, że wymieniłeś całą ekipę po dobiciu do top 3 czy tam 5.

Odnośnik do komentarza

U mnie 61 pkt i Ceballos w grze. Szkoda Aguero, bo kapitan i tylko 8 pkt, ale za to świetny ruch z wzięciem Pereiry z Leicester za Colemana, obrońca z golem -  13 pkt.  Szkoda, że Tottki ze stratą goli, bo Lloris tylko 3 pkt. Najsłabiej jednak Ayew i Lamela. Liczyłem, że Tottenham i Crystal wygrają do zera, więc może coś dadzą od siebie, ale nie - po 1 pkt :/ 

 

Na następną kolejkę będzie jedna zmiana albo sprzedanie kontuzjowanego Rashforda albo wymiana Ayewa lub Lameli. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, BartuS napisał:

ja cos wyczytalem, ze bardzo prawdopodobne, ze wroci po przerwach na kadre, wiec moze warto troche poczekac, a nie robic transfer na jedna kolejke?

Identyczna sytuacje mam z Martialem - siedzi na lawce juz dobry miesiac, bo przeciez wkrotce wroci. :D No ale tez chyba go nie sprzedam, bo roztrwonie hajsy i ciezko go bedzie odkupic.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, trojkatny napisał:

de Bruyne na ławkę, do składu wchodzi Kelly. Tymczasowo.

 

Muszę sprzedać Fabiańskiego, bo nie zagra do 1 stycznia. Kogo polecacie? Patricio, Guaita czy Schmeichel? Do wydania 5.2M.

Nick Pope izi.

 

Burnley z reguły solidne z tyłu, a w meczach z mocnymi ma okazje do łapania wielu strzałów.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...