Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie warto go trzymac. Lepiej miec kogos z dwojki TAA/Robertson, bo to, ze sporo beda punktowac jest pewne (wczoraj jeden bramka, drugi asysta), a czyste konta beda lapac przy okazji. 

Ja tak samo jak Reaper - Sterling w polu, Kun na kapitanie, Pieters z lawki. Cale szczescie, ze mialem Lundstrama. 60 punktow to dobry wynik ale pozostaje spory niedosyt z uwagi na 2 punkty Mane... Do tego jest kontuzjowany i jego wystep w kolejnym meczu stoi pod znakiem zapytania. :/

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Też się skusiłem na WC, wleciała zmiana ustawienia, ostatecznie nie wiem, czy jestem z tego zadowolony :D

 

Fabiański 

Otamendi, van Dijk, Alexander-Arnold

Mount, Salah, de Bruyne, James z United i Fernandinho 

Aubameyang, Abraham

 

Button, Kelly, RIco, Greenwood

 

Fabiański zamiast Llorisa, ze względów oszczędnościowych, plus Tottenham ostatnio nie wygląda

W obronie zrezygnowałem z AWB, bo United to nie jest gwarancja czystych kont i w to miejsce wleciał Otamendi, miejsce stracił też Digne

W pomocy zrezygnowałem z Frasera i Maddisona, w to miejsce tańsi Mount i James (jedyny promyk w United) no i postawiłem na piątego pomocnika Fernandinho, który pod kontuzje w City powinien grać na ŚO i dowozić punkty za czyste konta (oby)

No i w ataku Rashford, który chyba faktycznie nie jest napastnikiem podmieniony na znacznie droższego Gabona :D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...