Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Rekordowe (dla mnie) 66 punktów. Byłoby więcej, ale ustawiałem skład w aplikacji na telkomie i chyba przy wyborze kapitana (zmieniałem Rashforda na Aubameyanga) zmiana nie została zapisana. Tak czy siak, dale zostaję na dnie forumowej ligi. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kamtek napisał:

Rekordowe (dla mnie) 66 punktów. Byłoby więcej, ale ustawiałem skład w aplikacji na telkomie i chyba przy wyborze kapitana (zmieniałem Rashforda na Aubameyanga) zmiana nie została zapisana. Tak czy siak, dale zostaję na dnie forumowej ligi. 

Po zmianie trzeba zawsze nacisnąć jeszcze "save", możliwe że w aplikacji było to gdzieś niżej schowane.

 

U mnie ogólnie nienajgorsza kolejka patrząc na wyniki innych, bo 53 punkty. Cieszy dalsza ucieczka przed @Hajd, ale kilku kolejnych Panów zagląda na podium. 

 

Ilu z Was skorzystało już z triple captain? Bo nie ma co ukrywać, że ja prowadzę tylko dzięki temu.

Odnośnik do komentarza

Bylo, bylo. Ale tez czesto w tych meczach trenerzy rotuja skladem (w ub. roku chyba Aguero zagral tylko raz? czy ktos inny) wiec tez nie jest to pewniak, zwlaszcza u Guardioli :) 

No ale oczywiscie wykorzystalem tripla bo chcialem sie wzbic wyzej i chuja to dalo.

Nie zmienia to faktu, ze mam fajny plan na transfery na najblizsze piec kolejek i sie dlugo prowadzeniem Reaper nie nacieszysz.

W ogole jakies zaklady moglismy zrobic :)

 

Plan jest taki:

Z przodu Pukki (na pewno bedzie strzelal mniej ale nie wierze, ze przestanie w ogole punktowac) - Abraham (jego trzeba miec) - Aguero (ten to zawsze strzela).

Z tylu miec Mane (tanszy od Salaha ale bedzie krecil liczby) i Sterlinga (jednak duzo bardziej ofensywny od KDB), obok nich Cantwella (wierze w niego) i Mounta (ciagnie Chelsea za uszy i chyba nie przestanie).

Z tylu jeden gracz LFC, jeden City (najczesciej beda lapac czyste konta), jeden OOP typu Lundstram (tutaj sie przytnie na kasie, a czasem zapunktuje).

W bramce Pope albo inny swirek, ktory czesto musi ratowac swoja druzyne.

To musi zadzialac!

Odnośnik do komentarza

U mnie w kratkę.

W obronie AWB, van Dijk, Digne i Alexander-Arnold - Liverpool traci znacznie więcej bramek niż w zeszłym sezonie i chłopaki trochę słabiej punktują, ale chyba muszę wykazać się cierpliwością.

 

W pomocy Fraser, Salah (C), de Bruyne (pozdro Pep) i.. no właśnie, Dedoncker i Maddison. Tego ostatniego chętnie bym wytransferował na jakąś ciekawszą opcję, bo chłopak nie może odpalić w tym sezonie, ale ciężko o kogoś dobrego w budżecie 7.0M.

 

W ataku jest Rashford, który jak zawsze zawodzi, ale chociaż jest wykonawcą karnych oraz szczęśliwie zakupiony przed kolejką Abraham (za Jotę z Wolves) no i skład uzupełnia Greenwood.

 

Ostatecznie 63 punkty (każdy wynik powyżej 50 jest git :D), ale wzięło się to tak naprawdę z 5 piłkarzy (Lloris 8, Fraser 7, Salah 18, Rashford 9 i Abraham 14), reszta Alexander-Arnold, van Dijk po 2 oczka, a de Bruyne i Maddison po 1 punkcie, a Digne całe 0. 

 

Ostatecznie pierwsza przegrana w H2H (o 1 punkt), a w lidze 5 pozycja, no ale nie wykorzystałem żadnego z boostów, więc jeszcze będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, trojkatny napisał:

U mnie w kratkę.

W obronie AWB, van Dijk, Digne i Alexander-Arnold - Liverpool traci znacznie więcej bramek niż w zeszłym sezonie i chłopaki trochę słabiej punktują, ale chyba muszę wykazać się cierpliwością.

 

W pomocy Fraser, Salah (C), de Bruyne (pozdro Pep) i.. no właśnie, Dedoncker i Maddison. Tego ostatniego chętnie bym wytransferował na jakąś ciekawszą opcję, bo chłopak nie może odpalić w tym sezonie, ale ciężko o kogoś dobrego w budżecie 7.0M.

Mount? Chyba 6,5. Tylko, że teraz akurat kontuzja.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...