Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

55 punktów, a został tylko Digne. W H2H łatwa wygrana z uż. @Misiek, bo ponad 20 punktów już nie odrobi, a na ostateczne rozstrzygnięcia w normalnej lidze jeszcze poczekamy, bo @Hajd i @Reaper mają jeszcze sporo zawodników.

 

Jestem w chuj niezadowolony ze swojej WC :( Kombinuję teraz zamianę Salaha na Mane i nie wiem czy nie pogonię Kane'a (i wezmę Abrahama), który jak na zawodnika za 11M bardzo rozczarowuje. Chciałbym też wymienić Dendonckera na Cantwella, bo zaraz pewnie mu cena pójdzie w górę.

 

Decisions, decisions...

Odnośnik do komentarza

Ja sie zastanawiam, czy calej obrony nie zrobic po maksymalnej taniosci, a do Sterlinga, Salaha, KdB i Abrahama (bo nie czarujmy sie, oni beda punktowac, Norwich to wypadek przy pracy) nie wcisnac jeszcze Aguero, Firmino albo Auby (bo Lacazette kontuzja). Obrona City bez Laporte’a jest slaba, tak samo jak Liverpoolu bez Alissona

Odnośnik do komentarza

Kolejka dobra. Odbiłem się od dna. Chyba najwięcej punktów w lidze 65. Szkoda, że kapitan nie trafiony. Był dylemat czy zostawić Sterlinga czy dać Aubie albo Mane. Zostawiłem jak było i byłoby spokojnie 15 pkt więcej no ale chyba trzymam się dalej Sterlinga. Trochę zatrzymał się z bramkami ale pewnie zaraz wróci do formy. Trzeba wytrzymać ciśnienie :)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...