Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dałem kapitana Jesusowi, a ten wypadł tuż przed meczem. Za niego wejdzie Lundstram, który wykręcił zawrotne 0 punktów.

 

Chyba zagram dziką kartę, bo nie podoba mi się moja obrona, do tego do wymiany na pewno wspomniany Jesus, Jota i pewnie Martial.

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że dość średni tydzień, a tu 63 punkty i drugi najlepszy wynik z forumka :-k Zły tylko jestem, bo długo wahałem się czy nie dać kapitana Aguero, ale stwierdziłem, że lipa będzie jak znów Sterling nastrzela, a wszyscy jego będą mieli na kapitanie i stracę punkty względem pozostałych :D  Zrobiłoby mi to dodatkowe 10 punktów. Dodatkowo 5 punktów zostało mi na ławce, bo obrońca, którego wystawiałem od pierwszej kolejki i nic nie grał, oczywiście w ten weekend zagrał mecz na zero z tyłu i pełne 90 minut :roll: 

 

Przed kolejną kolejką już muszę koniecznie pozbyć się Keana z Evertonu, bo 3 punkty w 3 kolejkach, to jednak słabo :roll: a Everton już zaczyna evertonować z wynikami. Pukki jest w podobnej cenie, ale nie wierzę, że on tak może cały czas punktować grając w Norwich...

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Reaper napisał:

(znów nie pamiętam, kto to B.P.?)

British Petroleum - fachura od wyspiarskiej piłki.

U mnie kolejny raz śmiech na sali. Całe szczęście nie gram H2H, więc nie jestem dostarczycielem punktów i dobrego humoru dla forumkowych rywali. Gdyby nie kupiony przed kolejką Mount oraz wchodzący z ławki Azpilicueta (z "11" wyleciał pierwotnie na rzecz Lundstrama, ostatecznie wskoczył w miejsce Jesusa), to miałbym całe 8 punktów :lol: 

Odnośnik do komentarza

Mount to chyba kontuzjowany jest. W ogole irytuje mnie to, ze poki co faworyci w obronie w ogole nie punktuja. W pierwszej dziesiatce nie ma ani jednego obroncy Liverpoolu, City czy Totkow.  Licze, ze sie obudza i wszystko wroci do normy, przeciez Digne i reszta Evertonu (sorry lad) nie bedzie tak wiecznie punktowac. Lundstrama jeszcze rozumiem, bo jest wystawiany jako pomocnik ale top 10 to jakis smiech poki co. Wiec ja nic nie zmieniam z tylu i spokojnie czekam na ogarniecie sie faworytow jesli chodzi o gre defensywna.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Seju napisał:

Mount to chyba kontuzjowany jest. W ogole irytuje mnie to, ze poki co faworyci w obronie w ogole nie punktuja. W pierwszej dziesiatce nie ma ani jednego obroncy Liverpoolu, City czy Totkow.  Licze, ze sie obudza i wszystko wroci do normy, przeciez Digne i reszta Evertonu (sorry lad) nie bedzie tak wiecznie punktowac. Lundstrama jeszcze rozumiem, bo jest wystawiany jako pomocnik ale top 10 to jakis smiech poki co. Wiec ja nic nie zmieniam z tylu i spokojnie czekam na ogarniecie sie faworytow jesli chodzi o gre defensywna.

Akurat właśnie Evertonu jestem bardziej pewien w defensywie niż w ofensywie. W 2019 roku tylko City straciło mniej goli.

Odnośnik do komentarza

Jakie transfery przed jutrem poczynione? :mrrr:

 

Zastanawiam sie czy wystawic Barnesa (nie sadze by trafil przeciwko Liverpoolowi) czy Lundstrama (z Chelsea nigdy nie wiadomo)... Pieters odpada bo Burnley na pewno cos straci, a Martial raczej nie zagra. Za to mialem wolne pol miliona i do skladu na te kolejke wskoczyl Adrián :)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...