Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hajd napisał:

O, to masz tych samych gości premium co ja.

Aczkowiek tak jak Seju zastanawiam się nad wymianą Auby na Kane'a, mam wrażenie że w dłuższej perspektywie będzie lepiej punktował.

Nie wydaje mi się. Auba też dorzuca asysty, no i w zeszłym sezonie lepiej punktował.

Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu tylko 50 pkt, znowu zawiódł Bernardo Silva i Richarlison, w obronie w zasadzie tylko Keane na plus, a na ławce zostało 6 pkt Ndombele. Nie wiem czy przed następną kolejną nie zrobić zmiany w stylu Bernardo out, a do przodu jakiś trzeci napadzior :-k Ale to zobaczymy w czwartek/piątek.

Odnośnik do komentarza

Kolejka ok. W naszej lidze tylko jedna drużyna miała taką samą ilość punktów w tej kolejce 61. Pomoc i atak punktował przyzwoicie. Słabo obrona. Na ławce sam szrot, więc Stonses nie zagrał, więc punktowało 10 graczy. Na następną kolejkę wywaliłem Kovacića. Nie dostarcza punktów. Bramek nie strzela, asyst też nie ma i nie gra w każdym meczu. Bład było go brać i wymieniłem na Nevesa.

Odnośnik do komentarza

Tottenham gra teraz z Newcastle, a Arsenal jedzie na Anfield, więc na tę jedną kolejkę zamieniam Aubę na Kane'a i daję temu drugiemu kapitania. Muszę też pokombinować, jak wpasować Martiala do składu – może jakaś kombinacja z wymianą Salaha na Mane...

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2019 o 16:11, lad napisał:

@Seju nadal masz Ndombele? Bo widziałem, że go Pochetino wykluczył z weekendowego meczu.

Nie, w ostatnim momencie go wymienilem na Ceballosa. I w sumie bez sensu, bo wszedlby Cantwell i sieknal 7punktow ;) No a Pukki on fire, zobaczymy jak Kane dzisiaj!

 

A, no i Martial kontuzja :/

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...