Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Seju napisał:

Ogladalem mecz Tottehnamu i grali mega kiepsko. Gdyby nie zryw Ndombele prawdopodobnie przegraliby z beniaminkiem. Moim zdaniem City ich przewiezie dlatego opaska zostaje u Sterlinga. Inna sprawa, ze nie mam Salaha :D

Niby beniaminek, ale moim zdaniem AV namiesza w tym sezonie. Mecz ostatecznie przegrali wysoko, ale jak sam zauważyłeś, kompletnie niezasłużenie. Zresztą Totki się zepną na City, wiadomo że to mecz innego kalibru. 

 

Salah się wydaje oczywistym wyborem, chociaż kusi mnie zaryzykować i dać McGinnowi :D Ale pewnie wybiorę bezpieczną opcję ;) 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście za dołączanie do ligi wziąłem się dopiero w zeszły piątek wieczorem i dołączyłem tylko do jednej, bo zupełnie zapomniałem o tej h2h i teraz pytanie czy jeszcze da się do takiej ligi dołączyć w trakcie sezonu? Bo mam komunikat server error po wpisaniu kodu. Wcale nie zdziwiłbym się gdyby nie było takiej opcji, w końcu terminarz pewnie jest już rozlosowany, ale w sumie nie wiem jak to dokładnie działa ;)

 

Skład na chwilę obecną

 

Pickford

van Dijk, Walker, Keane, van Aanholt

Richarlison, Martial, De Bruyne, Bernardo Silva

Kane, Rashford

ławka

McGovern, Greenwood, Drinkwater, Kelly

 

Ale pewnie jeszcze poczytam i coś zmienię przed samą drugą kolejką. Aczkolwiek wynik z pierwszej był chyba rekordowy w mojej karierze - 93 pkt.

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja zmienilem ze Sterlinga na Aube, ale czy to byl dobry ruch to sie okaze, jak sie mecz City skonczy.

W tej kolejce nie bedzie za dobrze. Szkoda ze Arsenal i Liverpool bez czystych kont, ale z drugiej strony zapunktowal mi Digne i Lamela (ten drugi odebral przy tym potencjalne punkty Zinczence, no ale trudno).

Za tydzien dwa transfery, waham sie nad zmiana Joty na kogos innego, bo Wilki chyba maja za krotka lawke na gre w PL i pucharach.

Pukki co sie z buta wpierdolil do ligi

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Reaper napisał:

U mnie też uboga kolejka, został mi już tylko Pereira, więc pewnie będzie 40 pkt. Nietrafiony kapitan Salah, ale to jak u większości, ciężko było się spodziewać takiej dupy z Southampton.

 

Digne kontuzja widzę? Szkoda, dwie kolejki ładnie punktował.

Zszedł z urazem, ale nie wyglądało to jakoś groźnie i Silva po meczu też powiedział, że to "nothing special".

Odnośnik do komentarza

U mnie też słaba kolejka. 39 punktów i zostali Wan-Bissaka, Pogba i Jota.

 

W h2h gram z Vamim u którego zostali jeszcze Maddison i Zaha. Różnie może być.

 

Chyba po tym GW zostawię sobie jeden transfer i po GW3 zacznę robić pierwsze zmiany. Na tapecie jest na pewno Sigurdsson - wczoraj co prawda mógł mieć 2 asysty, ale ogólnie początek sezonu ma słabiutki.

Odnośnik do komentarza

Ja uzylem. W ubieglym roku rowniez i nie zalowalem. Ogolnie teraz najbardziej sie przydaje. A sklad konkretny. Wcisniecie czterech >9 wydawalo mi sie niemozliwe :) No ale kosztem obrony.  Tez sie zastanawiam nad Martialem ale poczekam do wieczora.

 

 

2019-08-19_1112.png

 

I chyba wrzuce Kejna za Aube - wlasnie spojrzalem w terminarz Arsenalu...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No dobra, poszedłem za głosem serca i też wykorzystałem WC :D 

 

Za 4,5 wziąłem też jednak Pietersa, bo Dunk jest z Brighton (a mam już ich GK), a Chambers i Arsenal mają ciężki terminarz. Po tym pewnie wleci Chambers, o ile utrzyma skład.

 

Wierzę w Soyuncu i Lundstrama ?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...