Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Reaper napisał:

@lad jakie szanse na to, że Moise zacznie grać regularnie? Bo mam go na szpicy :-k 

Pewnie niebawem będzie, o ile nie okaże się jakimś niewypałem.

 

Calvert-Lewin robi z przodu dużo szumu, ale długo nie będzie pierwszym wyborem Silvy.

9 minut temu, Misiek napisał:

U mnie punktowo nieźle (90). Na drugą kolejkę już jeden transfer przeprowadzony. Felipe Anderson wyleciał z kontuzją, a w jego miejsce Heyden z Newcastle.

Wymieniłeś zawodnika 7.0 na 4.5? Co to za pokrętna logika?

Odnośnik do komentarza

Ja 88, niezle, chociaz januszowska dupa mnie piecze jak widze wynik Reapera. No ale w ub. sezonie z 88 bym sie cieszyl niezaleznie od kolejki. Szkoda, ze nie ustawilem Sterlinga na kapitanie, bo mialbym 102 :( Zmienilem bramkarza, bo faktycznie Pope moze kozaczyc w tym sezonie i uwolnilem tym samym 1.5M, ktore zainwestuje albo w lepszego napastnika jesli Jota sie nie obudzi albo wymienie Ayoze jesli Lester nie ruszy tak jak podejrzewalem przed sezonem.

 

O kurde, jmk, co ty zes odjebal :D

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, lad napisał:

Wymieniłeś zawodnika 7.0 na 4.5? Co to za pokrętna logika?

Pojebałem, zamieniłem na McGinna :) Anderson kontuzja i 75% szans, że zagra. Zrobiłem korekty w składzie, że wszedł McGinn za Andersona i Hayden za Douglasa Luisa, bo przynajmniej zagrał ostatnio całe spotkanie, a grają z Norwich teraz

10 minut temu, jmk napisał:

Komentatorzy C+ ich słynny cytat przed meczami Premier League, piszę z pamięci:  rozsiadamy się wygodnie i zapinamy pasy, bo czeka nas ostra jazda ;)

 

Nie tyle komentatorzy, a jeden konkretny: Andrzej Twarowski - przecież to była też później nazwa jego radia internetowego.

Odnośnik do komentarza

A macie kogoś na watchliście? U mnie to wygląda po pierwszej kolejce tak:

 

GK

Leno (Arsenal) 5.0

 

DEF

Maitland-Niles (Arsenal) 5.0

Dunk (Brighton) 4.5

Mina (Everton) 5.5

Keane (Everton) 5.5

Pereira (Leicester) 6.0

Chambers (Arsenal) 4.5

Soyuncu (Leicester) 4.5

Zinczenko (City) 5.5

Maguire (Man United) 5.5

Jonny (Wolves) 5.5

Robertson (Liverpool) 7.0

Alderweireld (Spurs) 5.5

Holding (Arsenal) 4.5

Emerson (Chelsea) 5.5

Delph (Everton) 5.5

Cancelo (City) 5.5

 

Maitland-Niles skasował 12 punktów w 1 kolejce i jak na zawodnika 5.0 jest to rewelacyjny wynik. Pytanie tylko, czy będzie w stanie utrzymać taką dyspozycję i jak będzie z jego miejscem w składzie w momencie powrotu do zdrowia podstawowych obrońców. Taka sama sytuacja jest z Chambersem i Holdingiem, ale tutaj transfera Luiza nieco przygasił moje nadzieje na obrońcę z klubu premium za 4.5.  Mina i Keane na pewno są do rozpatrzenia, bo Everton ma naprawdę solidną defenzywę i powinni nabić sporo czystych kont. Brighton zaimponowało w meczu otwarcia, a Dunk za 4,5 to bardzo fajna opcja na ławkę - o ile zaraz się nie rozsypią z tyłu, bo Potter gra ofensywną piłkę. Na pewno na wielki Soyuncu, który przestawiał Jimeneza jak chciał, a Pereira to już uznana firma, która powinna zagwarantować sporo punktów.

 

Dobrze wygląda ten Delph traktowany przez FPL jako obrońca, podczas gdy będzie grał na 100% w środku pomocy u Silvy. Ciekawa opcja, o ile będzie w stanie utrzymać zdrowie. 

 

 

MID

McGinn (Villa) 5.5

Martial (Man United) 7.5

Proepper (Brighton) 5.0

Lucas (Spurs) 7.5

Buendia (Norwich) 6.0

Perez (Leicester) 6.5

Fraser (Bournemouth) 7.5

Zaha (Palace) 7.0

Saint-Maximin (Newcastle) 5.5

Pereyra (Watford) 6.0

Felipe Anderson (WHU) 7.0

Fornals (WHU) 6.5

Iwobi (Everton) 6.0

Bernardo Silva (City) 8.0

 

McGinn to pierwszy kandydat na bargain sezonu, a ciekawie wyglądają też Proepper i Saint-Maximin, chociaż ten drugi pokazał w pierwszej kolejce raczej niewiele. Niemniej jednak warci obserwowania ze względu na swoją cenę. Ciężko mi powiedzieć jak i czy będzie grał w Evertonie Iwobi, ale na pewno Silva widzi go na lewym skrzydle i na środku, więc jeśli plotki na temat jego kreatywności się potwierdzą, za 6.0 ciężko będzie znaleźć kogoś o porównywalnym potencjale.

 

Na pewno Martial, który gra na szpicy wymiennie z Rashfordem to potencjalny Diogo Jota z sezonu 18/19.

 

FWD

Barnes (Burnley) 6.5

Rashford (Man United) 7.5

Sharp (Sheff Utd) 6.0

Pukki (Norwich) 6.5

Andone (Brighton) 5.0

Maupay (Brighton) 6.0

Wesley (Villa) 6.0

Joelinton (Newcastle) 6.0

Adams (Southampton) 6.0

Kean (Everton) 7.0

Deulofeu (Watford) 6.5

Cutrone (Wolves) 6.0

 

Najbardziej z tych nazwisk interesują mnie Kean (wiadomo, ale myślę że na stałe zagości w składzie Evertonu najwcześniej od GW3), dwaj napastnicy Brighton (Andone za 5.0 to potencjalny hit) i Teemu Pukki. Cutrone grał za krótko żeby można było cokolwiek stwierdzić, a Adams i Deulofeu wypadli blado, tak jak całe ich drużyny.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...