Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Lubie Wan-Bissake, w ub. roku byl zajebisty bo kosztowal 4M i robil punkty ale nie rozumiem hajpu na niego tym roku z uwagi na fakt, ze zostal zawodnikiem MU :keke: Przeciez oni na zero graja nigdy, do tego na pewno zarazi sie chujoza junajted i zacznie grac piach. Zycze mu jak najlepiej ale nie sadze by robil punkty.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Reaper napisał:

Tak xD ale Sterling na vice, więc 51 punktów ?

Przecież miałeś Sterlinga na kapitanie. O co chodzi? :D 

 

U mnie 77, ale jeszcze Jota, Wan-Bissaka i Pogba. Generalnie przychylam się raczej do tego co napisał @Seju, ale jeszcze nie mam pomysłu na kogo wymienić AWB. I tak najwcześniej zrobię to przed GW3, bo chciałbym jeszcze zrobić wymianę Kelly'ego na Lundstrama (4.0 jako obrońca, a gra w pomocy).

 

Maupay za 6.0 to też może być bardzo fajna opcja, ale trzeba poczekać aż zacznie grać regularnie.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

Przecież miałeś Sterlinga na kapitanie. O co chodzi? :D 

 

Już się sam zakręciłem ;) Najważniejsze, że dobrze wyszło ;) 

 

A polecony mi Guilbert w ogóle nie zagrał, co oznacza, że do składu wskoczy rezerwowy z największą liczbą punktów, zgadza się? Na ten moment to Kelly z 6 pkt.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Reaper napisał:

Już się sam zakręciłem ;) Najważniejsze, że dobrze wyszło ;) 

 

A polecony mi Guilbert w ogóle nie zagrał, co oznacza, że do składu wskoczy rezerwowy z największą liczbą punktów, zgadza się? Na ten moment to Kelly z 6 pkt.

Nie z największą liczbą punktów. Ten którego masz na opcji nr 1 w rezerwie (chyba, że też nie zagrał).

Odnośnik do komentarza

I jak wrażenia po pierwszej kolejce. Ja oczywiście już chciałem wszystko pozmieniać, ale na chłodno przemyślałem temat i nie ruszam nic. Poza chwilowym zaćmieniem mózgu i wymianą Kelly'ego na Lundstrama w sobotę :roll: 

 

Zobaczymy czy Siggy się odbije po słabym meczu z Crystal Palace, bo jak nie to będę chciał go zmienić na McGinna i wtedy może dam szansę Keanowi, którego zamienię z Kingiem.

 

W h2h izi zwycięstwo, tylko nie wiem z kim. Kim jest Krzysztof Skowroński?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...