Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem do złego tematu Fantasy :doh:

 

Taki eksperyment u mnie w tym roku :-k Tego Guilberta polecił kumpel z pracy, który co roku wygrywa u nas Fantasy. McGinn to zakup sentymentalny ze względu na Hibs, ale jakości mu odmówić nie można. Deulofeu wydaje się ciekawym wyborem na atak, gwarantuje trochę bramek, chociaż nie wiem czy Watford daje szansę na strzelanie. Sterling i Aguero to moje wybory na maxowanie punktów, dodatkowo liczę na Salaha, że się znów obudzi. Wijnaldum i Pereira to taniocha, a powinni gwarantować stały dopływ punktów.

 

image.thumb.png.078f2ed06db329b289f864fed500455f.png

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Trafiłem do złego tematu Fantasy :doh:

 

Taki eksperyment u mnie w tym roku :-k Tego Guilberta polecił kumpel z pracy, który co roku wygrywa u nas Fantasy. McGinn to zakup sentymentalny ze względu na Hibs, ale jakości mu odmówić nie można. Deulofeu wydaje się ciekawym wyborem na atak, gwarantuje trochę bramek, chociaż nie wiem czy Watford daje szansę na strzelanie. Sterling i Aguero to moje wybory na maxowanie punktów, dodatkowo liczę na Salaha, że się znów obudzi. Wijnaldum i Pereira to taniocha, a powinni gwarantować stały dopływ punktów.

 

image.thumb.png.078f2ed06db329b289f864fed500455f.png

Pereira z Man United? Przecież on w poprzednim sezonie zagrał 600 minut w lidze.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kaczy napisał:

draft będzie? :D

Ja w ogóle nie ogarniam zasad tego, więc jak mnie ktoś zaznajomi to chętnie.

Godzinę temu, jmk napisał:

U mnie tak:

 

25rjmCM.png

 

 

Ten Barnes to też casus Wijnalduma i Pereiry u @Reapera. Przecież to jest rezerwowy, jak on ma ci punktować regularnie?

Odnośnik do komentarza

Ja po tym wpisie:

Postanowiłem zmienić Edersona i postawić na Pope'a z Burnley (podobno ma już zagrać w sparingu z Parmą, więc powinien być gotowy na ligę), co pozwoliło mi na kupienie Pogby.

 

I teraz mój skład wygląda tak:

 

E1ZmbVr.png

 

Waham się jeszcze nad wymianą Greenwooda na Nketiaha, ale chyba jednak ten pierwszy będzie miał więcej szans na granie.

 

No i obawiam się trochę nadmiaru piłkarzy Man United, więc jeszcze mogę wymienić Wan-Bissakę na Alderweirelda. Ewentualnie Zaha wróci za jakiś czas, bo wydaje mi się że początek sezonu może spędzić na ławce.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, jmk napisał:

W ostatnim sparingu postawili na Barnesa kosztem Maddisona i ten , ogólnie Leicester bardzo dużo ustawień trenowało w sparach 5, 4 i 3 pomocników. Dzisiaj grają spara z Atalantą i chyba to będzie najbardziej miarodajne.

No ale wierzysz w to że Barnes wygryzie ze składu Maddisona? Przecież to obok Vardy'ego najlepszy zawodnik Leicester.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...