Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Seju napisał:

No i mam nadzieje ze nie zostawiles Richarlisona na C :)

Zmieniłem na Salaha - zrobił polowe punktów całej drużyny...

 

W dniu 21.08.2018 o 13:19, jmk napisał:

Koniec szansy dla Vietto.

 

W dniu 21.08.2018 o 13:29, ajerkoniak napisał:

Vietto odradzam każdemu, gość zostanie zaorany w Anglii.

Vietto 2 asysty xddd

Odnośnik do komentarza

Ja wymieniłem go na Walcotta właśnie.

 

Dzika karta coś tam dała, ale nie tyle ile bym chciał. Tak czy inaczej 57 punktów, tragedii nie ma - głównie dzięki Hurricane'owi, Marcosowi Alosno oraz (co ciekawe) Joselu, którego wziąłem z braku laku. Mam nadzieję, że City zacznie lepiej grać, 2 punkty przy Aguero i Edersonie oraz 4 przy Mendym wyglądają śmiesznie na ten moment.

Odnośnik do komentarza

No i jest słabsza kolejka. Najbardziej zawiódł Man City. Przed startem ligi zastanawiałem się, czy Ederson czy Alison i wybrałem źle. Ale niewykluczone, że teraz będzie odwrotnie, więc nie zmieniam, bo jak zmienię to na pewno Live zacznie tracić gole.
Coś jest jakaś afera z Aguero, że coś popalał, ciekawe jak się to skończy.
Trzeba kogoś z Chelsea wziąć, tym bardziej że grają teraz z Wiśniami, które może słabe nie są, ale jednak Chelsea powinna sobie poradzić. I typuję ich na mistrza - powtórzy się casus pierwszego sezonu Conte, braku gry w Lidze Mistrzów itd. Będą najbardziej wypoczęci przez cały sezon.
Everton gra z Huddersfield, a wypadł Richarlison... Mam nadzieję, że Tosun postrzela.

Odnośnik do komentarza

31 punktów w kolejce - „tradża na maxa”. Straciłem cierpliwość do Sane i wymieniłem go na Pedro. Po tej transakcji i tak jestem na plusie, więc chyba pomyśle o rezerwie i sprzedam Bednarka, który chyba w najbliższym czasie nie zagra żadnego meczu, a jakiś punktujący czasem obrońca na rezerwie się przyda.

Odnośnik do komentarza

Ja też w H2H wygrałem, zdobywając 56 punktów. Wynik taki powiedziałbym w normie. Na szczęście kupiłem Pedro a nie Walcotta (a wydawało mi się, że wybrałem jednak Theo), ale muszę się nad tym Bernardo Silvą zastanowić, bo sprawdza się to co pisał Hajd albo Seju. Salah też na razie bardzo rozczarowuje, ale jeszcze dam mu szansę. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie jestem mocny w temacie fantasy, więc pytanie, choć już „po ptokach” - posiadanie w składzie 3 piłkarzy Liverpoolu i 2 Tottenhamu biorąc pod uwagę że za godzinę grają mecz przeciwko sobie chyba nie jest najkorzystniejszą sytuacją? W sensie mam obrońcę z Liverpoolu, napastnika z Tottenhamu - jasne że każdy z nich może strzelić gola i punkty wpadną, ale bardziej prawdopodobne jest, że np. Harry Kane strzeli, ale van Dijk zawali i tym sposobem punktów nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiałem  co zmienić, ale ostatecznie najrozsądniejszym wyborem wydawała mi się wymiana Zahy na Mitrovicia. Wiem, że Fulham gra z City na wyjeździe, ale jeśli ktoś ma tam strzelić gola to IMO właśnie Mitro.

 

No i muszę mieć zapas na powrót Richarlisona.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, lad napisał:

Ja się zastanawiałem  co zmienić, ale ostatecznie najrozsądniejszym wyborem wydawała mi się wymiana Zahy na Mitrovicia. Wiem, że Fulham gra z City na wyjeździe, ale jeśli ktoś ma tam strzelić gola to IMO właśnie Mitro.

 

No i muszę mieć zapas na powrót Richarlisona.

Znakomita była to zmiana :D 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...