Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, w zeszłym sezonie znudziło mi się zaglądanie do fantasy gdzieś po 1/3 sezonu, nawet pomimo tego, że chyba rozjebałem wszystkich w drafcie. Jakieś pomysły jak uatrakcyjnić tę rozgrywkę, żebyśmy aktywnie uczestniczyli w grze? Co tydzień podsumowania tutaj? Jakieś wyróżnienia? Statystyki?

Odnośnik do komentarza

H2H: 4026342-922143

@Meler, @Pulek, @lad, @Kaczy, @Seju, @szramek, @pescar, @Misiek, @Hajd, @Fenomen, @Qu., @Wujek Przecinak, @cezar1125, @wojt3k, @Jahu, @Brudinho

 

Kurwa, moglibyście tak nazywać swoje drużyny, żeby było wiadomo która jest czyja :roll: Bo tak to zero emocji gdy gram przeciwko Knights Radiant należącym do Sid Grani :roll: 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Reaper napisał:

H2H: 4026342-922143

@Meler, @Pulek, @lad, @Kaczy, @Seju, @szramek, @pescar, @Misiek, @Hajd, @Fenomen, @Qu., @Wujek Przecinak, @cezar1125, @wojt3k, @Jahu, @Brudinho

 

Kurwa, moglibyście tak nazywać swoje drużyny, żeby było wiadomo która jest czyja :roll: Bo tak to zero emocji gdy gram przeciwko Knights Radiant należącym do Sid Grani :roll: 

No przecież u mnie jest moje imię i nazwisko, co się dopierdalasz :D 

 

County Road Cutters to moje ziomki.

 

No i dajcie ten kod do ligi H2H.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

No przecież u mnie jest moje imię i nazwisko, co się dopierdalasz :D 

 

County Road Cutters to moje ziomki.

 

No i dajcie ten kod do ligi H2H.

No przecież masz w moim poście :D Oznaczyłem was wszystkich, żebyście skumali, że jest kod ;) A dopierdoliłem się przy okazji do tych, co mają dziwne nazwy, a nie do tych, których oznaczyłem.

7 minut temu, Seju napisał:

Ale ty wiedz ze jak jestes w 10 ligach to w kazdej masz te sama nazwe.

No spoko, dlatego ja w swojej firmowej też mam Reaper City, ale chociaż po imieniu i nazwisku mogą skumać, że to moja ekipa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...