Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, więc i ja zrobię kilka roszad w składzie. Trzeba zainwestować w 3go napadalca. Zastanawiam się również nad wywaleniem Rosickyego, ale jednak miał dziś od groma sytuacji i żeby był skuteczny, zaliczyłby hattricka. Chyba zakupie Hleba, który gra praktycznie jako wchodzący napastnik.

Odnośnik do komentarza

No więc u mnie wskoczył do składu Hleb, także mam w środku pola 2 graczy Arsenalu :P Rosicky przetrwał ;) Wskoczył również za Daviesa z Fuhlam Kapo. W do napadu zakupiłem Bojinova :)

edyta mówi, że warto się jeszcze zastanowić między Bojinovem, a Zamorą :)

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Jestem 3, ale to dlatego, że zapomniałem o kontuzji Johna T z Chelsea i miałem go w 1 składzie :). Już też wykorzystałem swoją Wild card. :P

 

A nie, tego Johna to mi automatycznie wymieniło:-).

 

Bo to jest fajna gra, nie jakieś "Daj mi Kasę". Jak masz kontuzjowanego zawodnika w wyjściowym składzie, punktuje za niego odpowiedni rezerwowy.

Odnośnik do komentarza
Nie, pamiętaj, że już zmiany były. Miał grać Carvalho, ale nie zagrał jak widać.

hmm, Carvalho zagrał 90', dostał +2 za 90' i -1 za żółć i -1 za wpuszczone bramki. Więc wyszedł na 0. A na dole masz przecież napisane Automatic substitutions. Wszedł obrońca za Lennona kontuzjowanego. Widać miałeś ustawione, że jako pierwszy wchodzi obrońca, a nie pomocnik, czyli Dyer.

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie średnio - 37 pktów, zawiódł mnie kapitan Giggs, no i Berbatov. Najwięcej pktów dzięki Essienowi i Forsselowi, który wszedł za Adebayora. Swoją drogą - kiedy napastnik Arsenalu wróci na boisko?

 

Bułgara zostawię w drużynie, powinien jednak strzelać. Jak będę wiedział, kiedy wróci Adebayor to się zastanowię co do niego.

Odnośnik do komentarza

Nie ma jak to idealna zamiana Martinsa z Van Persie'm chwile przed meczem. Tez zrobilem kilka transferow i do mojego zespolu trafili: Kirkland (GK), Toure, Ferdinand, McShane (D), Maluda, Geovanni (M), Forsell (F)

 

Rainbow S.C : Van der Sarr - Agger, Hyppia, Toure - Malouda, Benayoun, Geovanni, Krancjar - Martins, Forsell, Van Persie

 

edyta: Luzik. Hyppie mi automatycznie zamienili z Martinsem :P

 

edyta 2: Van der Sarr - McShane, Agger, Hyppia, Toure - Maluda, Benayoun, Geovanii - Martins, Forsell, Van Persie

Odnośnik do komentarza

Z Sunderlandu za 4.0 można kupić Gordona :) Moim zdaniem większe szanse na jakieś punkciki. W sumie pierwotnie też kupiłem Kirklanda, ale zrobie zmiane za kilka kolejek, bo na razie musze minimum 4-5 zmian dokonać :/ więc zmiana rezerwowego bramkarza poczeka na jakieś lepsze czasy, abym nie musiał za nią punktów tracić.

W ogóle strasznie słabo mi poszło, nie wypalili obrońcy z Evertonu, Szewczenko nawet nie zagrał ( wie ktoś czemu ?) - ale on musi się w końcu przełamać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...