Skocz do zawartości

Tablety - porady, opinie, sugestie..,


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 3 miesiące temu moj Nexus 7" odmówił posłuszeństwa. Dzień po zakończeniu gwarancji podczas aktualizacji androida tablet się zawiesił. Czekałem, czekałem i nic. Wyłączyłem więc go i od tamtej pory tablet nie dział, nie da rady go włączyć, nie reaguje przy podłączeniu do komputera. Był już u 3 "specjalistów" i nikt nie może mi pomóc. Zupełnie nie wiem co mam z nim zrobić

Nobel z Technologii i Kapitalizmu został właśnie przyznamy :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam, mam problem, a w zasadzie mój brat ma, z tabletem Esperanza Dream Tab 7. Otóż obluzował się bolec w ładowarce, przez co można było dopiero po odpowiednim ustawieniu skutecznie naładować urządzenie. Lecz dzisiaj pojawił się większy problem - bolec całkowicie odpadł. Dodatkowo, ładowanie przez USB kompletnie nie działa. I tu moje pytanie - czy da się go jakimś cudem naładować przez USB, bądź nawet jakoś inaczej, czy trzeba już kombinować z gwarancjami czy kupować nową ładowarkę?

Odnośnik do komentarza

Zbliżają się moje urodziny to narosła we mnie chęć sprawienia sobie gadżetu ;), padło na pierwsze spróbowanie czegoś jabłkowego, czyli iPada. Teraz nie wiem, czy Air 2 czy Mini 3. Ktoś posiada Mini 3? Jak ten mniejszy rozmiarowo ekran sprawdza się w codziennym użytkowaniu? Ktoś może podać jakiś argument, który przekonałby nie do któregoś z modeli oprócz mniejszego rozmiaru tego drugiego? ;)

Odnośnik do komentarza

a gdzie zamierzasz z tego korzystać ? od jakiegoś czasu używam Air pierwszej generacji i bardzo komofortowo sie na tym czyta, jak widze jak ludzie w pracy korzystaja z mniejszych wersji roznych tabletow to po pewnym czasie krew ich zalewa. 10" wygląda na najbardziej praktyczny rozmiar.

Odnośnik do komentarza

Polecam Aira. Jego gabaryty(i waga) czynią go wystarczająco mobilnym i wygodnym, a komfort w użytkowaniu jest dużo większy. Nie jest to przecież jakaś nieporęczna krowa, tylko bardzo sprytny gadżet. O wiele lepiej się na nim czyta, ogląda yt i generalnie jest po prostu bardziej 'foxy' ;). Mini to taki przerośnięty smartfon trochę. Miałem podobny dylemat przed zakupem mojego Aira, ale teraz strasznie się cieszę, że nie zdecydowałem się na mini.

Odnośnik do komentarza

Kup se phableta. Czyli smartfon koło 6 cali. Moim zdaniem lepiej sprawdzi sie tablet o ile np. Nie masz w pracy zakazu miejsca żeby go trzymać. U mnie początkowo sie czepiali, obecnie o ile nie siedzisz z nosem w nim non stop to może sobie spokojnie leżeć i służące do czegoś. Nawet jak sa te rożne etui jako podstawki to 10 tez z średniego dystansu jest lepszy ( film czy np. Jako książka kucharska)

 

Pójdź do sklepu i protestuj, no chyba ze koniecznie w jakiejś kieszeni kurtki chces go nosić no to wtedy 7/8 cali.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...