Skocz do zawartości

Tablety - porady, opinie, sugestie..,


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Ja uzywam i jednego i drugiego na dwoch osobnych ipadach. IMO case jest lepszy do warunkow domowych i samopoczucia, ze nic nie zagrozi Twojemu jabłku. Cover jest bardzo fajny jak jestes mobilny i poszukujesz wiecej miejsca w torbie czy neseserze. Zajmuje mniej miejsca i oczywiscie jest bardziej wrazliwe na otoczenie. Do tego nie masz zaslonietej pokrywki z tylu, a ona sie wspaniale potrafi zarysowac. Podstawke masz i na tym i na tym wiec nie ma roznicy, o ile nie kupisz jakiegos taniego badziewia, ktory bedzie na tyle elastyczny po miesiacu uzywania, ze podstawianie jablka bedzie balansowo niemozliwe i uciazliwe.

Odnośnik do komentarza

Ja się nie zgodzę co do jakości tanich zamienników, kupiłem smart covera do iPada mini z osobnymi przezroczystymi pleckami i po roku użytkowania nie widać specjalnie śladów zużycia, podstawka działa bez zarzutu. Za ten komplet zapłaciłem na allegro koło 40zł jeśli dobrze pamiętam i uważam, że nie odbiega jakością od oryginalnych coverów.

Odnośnik do komentarza

Ja się nie zgodzę co do jakości tanich zamienników, kupiłem smart covera do iPada mini z osobnymi przezroczystymi pleckami i po roku użytkowania nie widać specjalnie śladów zużycia, podstawka działa bez zarzutu. Za ten komplet zapłaciłem na allegro koło 40zł jeśli dobrze pamiętam i uważam, że nie odbiega jakością od oryginalnych coverów.

magnesy w takich tanich zamiennikach działają poprawnie ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Poszukuję jakiegoś tabletu ok 7". Główne zastosowanie to praca w kilku plikach excel podczas bycia w terenie. System uzależniony od tego, w którym łatwiej obsłużyć arkusz kalkulacyjny, niekoniecznie na sofcie od MS. Jakby ktoś mógł polecić coś na windowsie 8.1, androidzie z 3g, oraz samym wifi, to byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakieś 3 miesiące temu moj Nexus 7" odmówił posłuszeństwa. Dzień po zakończeniu gwarancji podczas aktualizacji androida tablet się zawiesił. Czekałem, czekałem i nic. Wyłączyłem więc go i od tamtej pory tablet nie dział, nie da rady go włączyć, nie reaguje przy podłączeniu do komputera. Był już u 3 "specjalistów" i nikt nie może mi pomóc. Zupełnie nie wiem co mam z nim zrobić

Odnośnik do komentarza

Jakieś 3 miesiące temu moj Nexus 7" odmówił posłuszeństwa. Dzień po zakończeniu gwarancji podczas aktualizacji androida tablet się zawiesił. Czekałem, czekałem i nic. Wyłączyłem więc go i od tamtej pory tablet nie dział, nie da rady go włączyć, nie reaguje przy podłączeniu do komputera. Był już u 3 "specjalistów" i nikt nie może mi pomóc. Zupełnie nie wiem co mam z nim zrobić

dzwoniłeś do macierzystego serwisu ?(tego od napraw gwarancyjnych) ?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...