Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM14]


smigler

Rekomendowane odpowiedzi

A jest w ogóle jakiś inny tekst jak się zmienia prezes? Kojarze z różnych karier tylko takie, ze wzmianką właśnie o tym nie-byciu faworytem nowego prezesa, i podziękowaniu za cierpliwość w tym trudnym okresie :) No i właśnie nigdy dla zabawy nie zmieniają menago, chyba że zespół spisuje się poniżej oczekiwań, i ktokolwiek by nie rządził, i tak by go wywalił.

Ja miałem na początku kariery w jednym klubie tak, że po miesiącu zmienił się prezes i po dwóch dniach mnie zwolnił. mimo że nie był w stanie ocenić wyników, bo nawet nie grałem jeszcze sparingów. Po prostu pojawiło się info, że obsadzi na moim miejscu swojego człowieka-Hiszpana. Prezes również z Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza

Po 7 meczach bez porażki - 5 zwycięstw, 2 remisy - nawiedził nas jakiś kataklizm i przez kolejnych 10 meczy przegrałem 8, a 2 zremisowałem. Czym może to być spowodowane ? Taktyki nie zmieniałem, zawodnicy zdrowi, morale były wysokie, czy w tej grze trzeba zmieniać diametralnie taktykę, by utrzymać dobrą formę ? :/

Odnośnik do komentarza

U mnie ostatnio pomogła zmiana taktyki na 3-4 mecze i powrót do starej (grałem 4-1-3-2, bez skrzydłowych, których rolę pełnili boczni obrońcy), a przeszedłem na 3-3-1-2-1 (skrzydłowi AM jako schodzący napastnicy). Dało to jakiś tam efekt, poza tym bawiłem się treningiem meczowym i z "tylko taktyka" zmieniłem na "gra w ataku". Wydaje mi się, że pomogło, bo w obecny sezon wszedłem z niezłym per**lnięciem (jak na możliwości moich orłów), ale znając życie, to FM zaraz mi coś wywinie typu kontuzje najlepszych zawodników ;)

Odnośnik do komentarza

Aha no i jeszcze kwestia poleceń taktycznych, ja od zawsze gram agresywny odbiór piłki. Staram się mieć zawodników z możliwie dużą agresywnością, walecznością i determinacją, skoro technicznie są słabi, to niech nadrabiają ambicją i wolą walki. Niestety często się to mści, bo sporo zawodników wypada mi za zawieszenia (nawet nie czerwone, ale przede wszystkim żółte kartki) i muszę grać rezerwowymi.juniorami, ale no ale "kiedy widzę pięciu palantów w togach dźgających faceta nożami na oczach tłumu w samym środku parku, zabijam sk*rwieli. Taka jest moja polityka." - Frank Drebin ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...