Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Recommended Posts

Witam, pisze tutaj już nie po raz pierwszy, ale tym razem mam problem. Wyjechałem do anglii i mam ze sobą notebooka i wrzuconego cm-a , i przy odpaleniu gry pojawia się problem, gdyż wyskakuje błąd " błąd 0x000D unable open to full screan mode " , spotkał się ktoś moze z czymś takim ? Proszę o jakies porady i pomoc :)

najwidoczniej aplikacja nie moze ci dopasowac rozdzielczosci gry do ekranu wiec pokombinuj z ustawieniami rozdzielczosci aplikacji jak klikniesz prawym na aplikacje cm03/04.exe i tam masz uruchom w trybie zgodnosci z win xp oraz uruchom moze w trybie okienkowym ale najpierw sproboj z trybem zgodnosci a pozniej dopiero z trybem okienkowym

Uwierzcie mi próbowałem już chyba wszystkiego co tylko umiem i co jest związane z właściwościami.. Mi się wydaje że problem może tkwić w rozdzielczości ekranu, bo ne jest taka jest w "założeniu" .. ale wydaje mi się też ze to troche chore by bylo.. a dla przykladu gra GTA Vc czy też nawet ffifa 2005 ( wiadomo szalu nie ma ale pasuje czasem cos pograć :p ) normalnie płynnie idą na tym notebooku... o.O

Myśle że dobrze to zrobiłem, ale niestety ten sam problem..

Czyli w elemencie docelowym na skrocie pulpitu masz przykładowo to

"C:\Program Files\Eidos\CM 03-04\cm0304.exe" -small_screen

"C:\Program Files\Eidos\CM 03-04\cm0304.exe" -small_screen - windowed

Daj znac czy na pewno nie dziala. Oczywiscie jezeli masz zainstalowanego CMa gdzie indziej to zmieniasz sciezke.

Tak wiem.. I jestem przekonany że to jest wina tego.. Nawet pisałem do "pomocy" technicznej i potwierdzili moją teze... Sam fakt ze rozdzielczosc na wpływ na to totalnie mnie irytuje, juz bym wolał zeby była to wina grafiki, czy czegos podobnego.. No ale coż.. chciałem spróbowac znow wyjc "swoim" colchesterem i pograć do 2020 roku ;D bo akurat pracuje w Anglii , a znajomych tutaj ne mam i w sumie miałbym co robić ^^ No ale cóż , pasuje znaleźć jakiegos lapka tutaj ^^

Łapki w uk dużo nie kosztują :P gdzie w Anglii to się podziewasz?

Jakbys potrzebował pomocy ze znalezieniem dobrego łapka w niskiej cenie na terenie UK to daj cynk ;)