Skocz do zawartości

Problem z grą...


Omen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze tutaj już nie po raz pierwszy, ale tym razem mam problem. Wyjechałem do anglii i mam ze sobą notebooka i wrzuconego cm-a , i przy odpaleniu gry pojawia się problem, gdyż wyskakuje błąd " błąd 0x000D unable open to full screan mode " , spotkał się ktoś moze z czymś takim ? Proszę o jakies porady i pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Uwierzcie mi próbowałem już chyba wszystkiego co tylko umiem i co jest związane z właściwościami.. Mi się wydaje że problem może tkwić w rozdzielczości ekranu, bo ne jest taka jest w "założeniu" .. ale wydaje mi się też ze to troche chore by bylo.. a dla przykladu gra GTA Vc czy też nawet ffifa 2005 ( wiadomo szalu nie ma ale pasuje czasem cos pograć :p ) normalnie płynnie idą na tym notebooku... o.O

Odnośnik do komentarza

Myśle że dobrze to zrobiłem, ale niestety ten sam problem..

Czyli w elemencie docelowym na skrocie pulpitu masz przykładowo to

 

"C:\Program Files\Eidos\CM 03-04\cm0304.exe" -small_screen

 

"C:\Program Files\Eidos\CM 03-04\cm0304.exe" -small_screen - windowed

 

Daj znac czy na pewno nie dziala. Oczywiscie jezeli masz zainstalowanego CMa gdzie indziej to zmieniasz sciezke.

Odnośnik do komentarza

Tak wiem.. I jestem przekonany że to jest wina tego.. Nawet pisałem do "pomocy" technicznej i potwierdzili moją teze... Sam fakt ze rozdzielczosc na wpływ na to totalnie mnie irytuje, juz bym wolał zeby była to wina grafiki, czy czegos podobnego.. No ale coż.. chciałem spróbowac znow wyjc "swoim" colchesterem i pograć do 2020 roku ;D bo akurat pracuje w Anglii , a znajomych tutaj ne mam i w sumie miałbym co robić ^^ No ale cóż , pasuje znaleźć jakiegos lapka tutaj ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...