Skocz do zawartości

GTA V - wrażenia z gry, porady,


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Podrałem wczoraj trzy godziny i jestem pod wrażeniem (mój ostatni GTA to vice city więc różnica w grafice jest, chociaż grałem też RDR). Olbrzymie miasto i wrażenie symulacji życia, dużo aktywności pobocznych, które warto chociażby zobaczyć. Nawet te początkowe misje są ciekawe, pojawiają się w nich małe zwroty akcji. Policja bywa upierdliwa (przy trzech gwiazdkach strzelaja już ze śmigłowca chyba).

Bardzo fajna gra - wydaje się, że czeka mnie przy niej sporo czasu.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to policja jest niewidoczna do czasu jak zacznie nas gonić. Autem to jeszcze można uciec, ale w bezpośredniej wymianie ognia nie ma się totalnie szans. Broń w tej części jest skuteczna jak nigdy. W sumie to czuje się jak grając w Max Payne 3. Gra zachwyca na każdym możliwym kroku. Jedna rzecz dopiero co się wydarzy i człowiek o niej myśli, a tu zaraz następna. Wczoraj schodzę po schodach i siedział na nich jakiś typek z laską, może ich trochę potrąciłem, a ten wstał, zaczął wyzywać, a po chwili zadzwonił na policję.

Odnośnik do komentarza

Przypomniała mi sie akcja z policją właśnie :D. Pojechałem zwiedzać miasto Michaelem. Zatrzymałem sie przy jakiejś knajpie. Wysiadam, patrzę, a tu policja ściga jakąś taksówkę. Z taksówki wypada koleś w szortach i panienka z aparatem fotograficznym. Kilka strzałów i oboje leżą zabici na ziemi. Te smaczki w GTA V są naprawde fajne.

Odnośnik do komentarza

Ja trafiłem na strzelaninę, jak wyszedłem z Chopem na spacer. Rzuciłem psu piłkę w strone radiowozu żeby zobaczyc co się wydarzy. No i wydarzyło się. Policja uległa rasistowskim stereotypom i zaczęła strzelać do Franklina :D Musiałem salwować się ucieczką do chaty i rozpoczeciem nowej misji.

Odnośnik do komentarza

Niesamowita gra!!! Właśnie mi zostały dwie ostatnie misje do ukończenia (fabularne) ale je zostawiam sobie już na jutro. Gra wymiata, a każda misja jest cudowna. Co do ścigania policji, jeśli mapka miga na niebiesko-czerwono podczas pościgu tzn, że Was psiarnia widzi, natomiast nawet jeśli masz gwiazdki, a mapka nie "migocze" kolorowo to można śmiało się schować bo wtedy znikacie z pola widzenia policji i przeczekać pościg (wybierajcie dobre kryjówki bo potrafią wjechać nawet tam). Przy 5 gwiazdkach jest hardkor! Co do postaci, nie będę się rozpisywał bo Rockstar wymyśliło świetną opcję z trzema bohaterami (Trevor rulez!).

rav@ - inwestuj w każdą, fajne siano się później trzepie. Poza pewną rzeczą bo ją akurat jedna postać "przejmie" ale to zostawiam do Was, kupa śmiechu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...