Skocz do zawartości

GTA V - wrażenia z gry, porady,


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Długo dzisiaj z szymkiem_ pograliśmy. Bardziej wygłupialiśmy się, ale i tak było super ;).

 

Zaczęliśmy od tego, że szymek ukradł nowe piękne auto (odpowiednik realnego Smarta) i odpicował go za jakieś chore pieniądze. Ja w tym samym czasie zwinąłem z lotniska helikopter z wysuwanym hakiem i... zabrałem go na lot marzeń, który zakończył się zrzutem w bazie wojskowej i spektakularną próbą ucieczki. Przez następną godzinę woziliśmy się naszymi motocyklami jeżdżąc na dobrą sprawę bez większego celu. Ten pojawił się nieco później, gdy szymek zaczął uskuteczniać coraz to bardziej agresywne próby wrzucenia na YouTube swojego MegaGTABattlefieldCośTamJeszcze Mixu 2015. Film widziałem, film polecam, jak autor będzie chciał to wrzuci. Po podejściu do zalogowania do usług PSN nr 15 obraliśmy cel na najwyższą górę w GTA, z której to z przyjemnym dla ucha trzaskiem spadliśmy.

 

Tam znalazł nas jacek610623426, brodaty transwestyta w czerwonym bikini. Jako że ani ja ani szymek nie mogliśmy znieść tego porażającego widoku... wdaliśmy się w w trwającą co najmniej godzinę wymianę ognia. Uzbrojeni w dwa helikoptery bojowe raz po raz tłukliśmy wspomnianego jacka do chwili, w której ten się zwyczajnie wylogował. W międzyczasie zmarł pszemek.

 

Z braku laku pojechaliśmy pograć w tenisa gdzie okazało się, że szymek jest wielokrotnie nagradzanym mistrzem województwa lubelskiego (o czym oczywiście zapomniał wspomnieć). Dostałem srogo po dupie (6:2) i w ramach rewanżu skoczyliśmy na partyjkę golfa. Walka była zacięta, w chacie głosowym towarzyszył nam michu, wygrałem przy ostatnim dołku jednym uderzeniem.

 

Grę odkrywa się zupełnie na nowo wraz z momentem, w którym ma się z kim tam pogadać. Jest sporo śmiechu, pełno docinek, fajna atmosfera. Zapraszam wszystkich niezdecydowanych, lamy i profesjonałów. Warto ;).

Odnośnik do komentarza

Kilkakrotnie podchodziłem do Online i szybko odpuszczałem. Tak jak piszecie - granie z randomami nie ma sensu, zero w tym zabawy, ciężko coś ugrać. Nikt z moich znajomych posiadających XONE nie ma GTA więc póki co dla mnie tryb zbędny. A szkoda.

 

Jedno pytanie. Rozumiem że posiadacze różnych konsol (PS4 I XONE) nie mogą grać ze sobą?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...