Skocz do zawartości

problem z taktyką


jeje98

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie !
prowadzę Legie Warszawe i mam problem z meczemi w Lidze Mistrzów / Lidze Europejsiej

W lidze idziemi cudzownie po 7 kolejkach wszystkie mecze wygrałem. Mam 23 bramki strzelone i tylko 3 stracone wszyscy w składzie maja oceny meczowe ponad 7 , zawsze chciałem stworzyc taka takse i nareszcie sie udało ;)
w lidze mistrzów doszedłem do baraży i musiałem zmierzyć się z Celtickiem , w pierwszym meczu w domu był remis 1 : 1 , szczerze nawet byłem zadowolony ale za to na wyjezdzie przegrałem 6:1 :/

zacząłem teraz faze grupową ligi europejskiej i pierwszy mecz z dniepropietrowsk przegrałem 2:0 chociaz byłem faworytem :/

co zrobic ? dlaczego w lidze gramy wysmienicie a w lidze mistrzow lub europejskiej sobie nie radzimy nawet ze słabszymi rywalami ?

Odnośnik do komentarza

Bo T-Mobile i LE to całkiem inny poziom? Ew. zmęczenie meczami ligowymi.

ale jednak wydaje mi się że jeśli tą taktyką wygrywam z Lechem 4:0 i ze Śląskiem 5:1 to jednak to do czegoś zobowiązuje ;)

dlaczego nie grają ta w lidze europejskiej grają wręcz przeciwnie :)

jakby moze przegrali w tym drugim meczu z celticiem 1:0 to bym jakos przezył ale nie 6:1 :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Bo T-Mobile i LE to całkiem inny poziom? Ew. zmęczenie meczami ligowymi.

ale jednak wydaje mi się że jeśli tą taktyką wygrywam z Lechem 4:0 i ze Śląskiem 5:1 to jednak to do czegoś zobowiązuje ;)

dlaczego nie grają ta w lidze europejskiej grają wręcz przeciwnie :)

jakby moze przegrali w tym drugim meczu z celticiem 1:0 to bym jakos przezył ale nie 6:1 :)

 

samo życie :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...