Jump to content
me_who

Promocje gier

Recommended Posts

Jeszcze dziewiętnastki nie przeszedłem, jak ktoś się nie zna, albo komuś na składach nie zależy to jeden zakup i jest to gra na lata, zwłaszcza że sezon to ponad sto sześćdziesiąt gier (można całe tygodnie symulować, to zleci szybko)  ?

Dla laika nieco skomplikowane, choć po jednym razie już się wie co i jak ?  Osobiście to nie miałem pojęcia żadnego o baseballu, tyle co z filmów familijnych kiedyś tam obejrzanych do rosołu za dzieciaka, poczytałem trochę o co w tym W ogóle chodzi, bo jakoś mnie zainteresowało, Michu mi sporo podpowiedzial, bo na początku pojmowalem to wszystko, zwłaszcza zarządzanie składem, na nasz, europejski sposób. Masz tam niby wszystko krótko objasnione przy każdym drafcie czy rejestracji składu. Na początku parę razy coś najwyżej zawalisz, to będziesz później wiedział co i jak. 

Do tego na Wiki możesz poczytać o Batting Order, a także o typach pitcherow, jaką rolę pełnia, jakie są rodzaje rzutów itp., co na wstepie powinno też ułatwić Ci ustalanie rotacji i ogólne ogarnianie składu :)

W OOTPB najbardziej skomplikowane nie są zasady gry, ale zasady zarządzania składem, bo jest to potwornie skomplikowane dla kogoś wychowanego na naszej piłce nożnej :) Te wszystkie niuanse między 25-men roster a 40-men roster, minor options, waivers, DFA, rule 5 draft. Na szczęście nie ma do tego całego galimatiasu salary cap i zasad kontraktowych jak w NBA, bo to już by było za dużo.

Od dzisiaj do końca roku Epic codziennie rozdaje jedną grę. Dzisiaj wrzucili zachwalane przez wielu Into The Breach

• Like 1
  • I love it 1
  • Thanks 1

Łapcie, kto pierwszy, 

6ATT-54MC-EA4M-LLFE

GTA San Andreas, kod chyba trzeba wpisać do tego ich zjeb...  niewygodnego launchera, kupiłem za parę groszy na promocji, a zapomniałem, że już mam 😃 

4 godziny temu, stefan1984 napisał:

Łapcie, kto pierwszy, 

6ATT-54MC-EA4M-LLFE

GTA San Andreas, kod chyba trzeba wpisać do tego ich zjeb...  niewygodnego launchera, kupiłem za parę groszy na promocji, a zapomniałem, że już mam 😃 

Dzięki :)

• Hurra! 1

Kingdom Come Deliverence na dniach będzie na epicku za darmo.

9DEK-PKNG-N445

Kodzik na darmowy motyw The Last of Us 2.