Skocz do zawartości

Promocje gier


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, ja zagłosowałem, wybrałem grę, dostałem na maila, że mam potwierdzić i jak klikam w link to mam:

 

Oooops.
Looks like you haven’t voted yet.

Thank you for your interest, however, in order to take advantage of this free game offer you need to go and vote for your favourite games in the Golden Joystick 2013 Awards. Once you’ve done this, then you’ll be able to redeem, and activate, your free game (please allow a minimum of 24 hours from when you register your votes).

Don’t worry though, your name is on the list!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No za samą rejestrację dawno temu dostałem 7 gier (te wspomniane przez Szczurka plus Dragonsphere, Treasure Adventure Game, Lure of the Temptress i legendarny swego czasy Teen Agent) nie wiem jak jest teraz.

A w ogóle do Falloutów dorzucone są OST z gier, Biblia Fallouta, awatary, artworki i inne cuda na kiju.

Odnośnik do komentarza

Gog rozdaje dość dużo rzeczy. Oprócz wymienionych przez me_who'a można było dostać Realms of Arkania 1 i 2 za wykonanie speed testa na ich stronie ;). Rozdawany był DN3D atomic edition, a sam jeszcze przy ich promocjach załapałem się na darmowe BG II, Primordię, Theme Hospital, Tropico 3 i Kings of Dragon Pass :).

 

A z falloutem to w ogóle piękny myk. Od nowego roku wyłączne prawa do tych tytułów będzie mieć Bethesda, więc gog ładnie im szpilę wbija :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziś do godz.19:00 na Steamie promocja na:

  • SimCity 4 – Deluxe Edition – 2,49 euro (10,34 zł)
  • Saints Row IV – 19,99 euro (82,99 zł)
  • Godus – 9,49 euro (39,40 zł)
  • Sins of a Solar Empire: Rebellion – 9,24 euro (38,36 zł)
  • Dust: An Elysian Tail – 3,49 euro (14,49 zł)
  • Torchlight II – 4,74 euro (19,68 zł)
  • Deadpool – 12,49 euro (51,85 zł)
  • Brothers: A Tale of Two Sons – 4,19 euro (17,40 zł)
  • Garry’s Mod – 1,99 euro (8,26 zł)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...