Skocz do zawartości
me_who

Promocje gier

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie wie co robić w weekend, to na Steam jest -75% na The Walking Dead (6,24€) i -50% na 400 Days (2,49€).

Pierwszą serdecznie polecam z całego serca, drugą tylko jak zwariowaliście na punkcie tej pierwszej i macie zbędne ~10 zeta.

PS - może otworzyć osobny temat "Przeceny gier"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś może coś na temat jakichś promocji dotyczących dodatków do Crusader Kings 2? W szczególności The Old Gods.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna strona, ale to jest legitne na pewno? :) Poza tym nie widzę tam The Old Gods. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Legalne to tak, ale fakt, nie ma Old Gods.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://lowcygier.pl codziennie wrzucają newsy o promocjach, genialna sprawa, można złapać sporo dobrych tytułów za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Steam promocja na remake The Secret of the Monkey Island. Paczka 1 i 2 części za 3,75€, pojedyncze za odpowiednio 2,25 i 2,49€

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Steam darmowy weekend z X-Com: Enemy Unknown (albo można kupić za 9,99€, co wychodzi -75% normalnej ceny).

Ponadto zniżka na Borderlands 2 (-66% i cena 10,19€) ale to tylko do 18.00 w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dodatku liczba gier ograniczona. Widziałem to rano, ale sądząc z komentarzy to już nie ma co liczyć na te gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widziałem info o tym, szkoda, liczyłem na Civ V, ale i tak spróbuję jutro rano, co szkodzi :/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj wieczorem udało mi się w końcu zagłosować, dzisiaj dostałem klucz do Civ V więc pewnie jeszcze są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaglosowalem dzis rano, mam juz klucz do CIV 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi