Jump to content

KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU

robertj1992

Problem z CM 03-04

Recommended Posts

Bodajże w trzecim kroku instalacji w okienku instalacji pokazuje się komunikat CM Club Update v 1.9 - season 2013/2014's files will be installed in the following directory:

pod spodem masz okienko w którym podana jest domyślna lokalizacja folderu z plikami db, u mnie to było "C:\Users\Krzysiek\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\Eidos\CM 03-04\data\db" czyli to ewidentnie nie jest odpowiednia scieżka. Zmieniasz ją na taką pod którą jest u Ciebie ten folder (u mnie ścieżka to D:\gry\CM0304\data\db) i dzida. Musi działać

Edyta. Dokładnie, to jest trzeci krok instalacji zaraz po zaakceptowaniu warunków.

jednakże tak zrobiłem i jest to samo :)

Błagam o szybką pomoc! Odkurzyłem kolejny raz starego 03-04 i mam potężny problem. Zacząłem grać na nowym kompie i dzieje się coś, co nigdy mi się nie działo. Zaczynam nową grę, gram przez jakiś czas, zapisuję, wychodzę z gry, odpalam na nowo, wczytuję i... nie mam terminarza! Jest zupełnie pusty, nawet bez opcji zmiany sezonu. Nie wiem kompletnie o co chodzi. Tyle lat i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło.

Ma ktoś jakiś patent na taki przypadek?

Na nowo zainstalowany? Zacząłbym od tego.

Raz już próbowałem. Na starym kompie nic takiego się nie dzieje i nigdy się nie zdarzyło... Jeszcze będę próbował.