Skocz do zawartości

Problem z CM 03-04


robertj1992

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam dokładnie jaki pojawiał mi się błąd, ale na pewno coś z load. Najprawdopodobniej wysypał Ci się zapis. Częsty problem na oryginalnej bazie danych bez łatek 4.1.4 i 4.1.5 po rozegraniu wielu sezonów. Spróbuj przeinstalować grę i załaduj ponownie zapisaną grę

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja mam taki problem że wczoraj aktualizowałem sobie składy w edytorze zapisywałem wszysto było okej i działało... Gdy dzisiaj też coś po aktualizowałem zapisałem jak zwykle i gdy wchodze w CM i chce utworzyc nową gre wybiram lige klikam utwórz grę i mnie wywala na pulpit. Po prostu nie mogę utworzyc nowej gry... A gdy chciłem wejśc do edytora to gdy wczytuje baze też wywala na pulpit... Nie wczyta tej bazy...

I nwm czy coś się w bazie zespóło czy co, ale wczoraj cały dzień aktualizowałem zapisywałem wchodziłem do CM i wszystko działało, a dzisiaj nagle nie działa... Wie ktoś o co kaman ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja mam taki problem że wczoraj aktualizowałem sobie składy w edytorze zapisywałem wszysto było okej i działało... Gdy dzisiaj też coś po aktualizowałem zapisałem jak zwykle i gdy wchodze w CM i chce utworzyc nową gre wybiram lige klikam utwórz grę i mnie wywala na pulpit. Po prostu nie mogę utworzyc nowej gry... A gdy chciłem wejśc do edytora to gdy wczytuje baze też wywala na pulpit... Nie wczyta tej bazy...

I nwm czy coś się w bazie zespóło czy co, ale wczoraj cały dzień aktualizowałem zapisywałem wchodziłem do CM i wszystko działało, a dzisiaj nagle nie działa... Wie ktoś o co kaman ?

PAwle którego edytora używałeś?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Zainstalowałem patch do gry championship manger 03 04 patch : 4.1.2, 4.1.4 , 4.1.5 zainstalowałem chciałem sprawdzić czy mi pujdzie patch

CM 03/04 Club Update 13/14 jednak okazało się że patche te co zianstalowałem zainstalowały się pomyślnie jednak patch 13/14 nie działa gra się uruchamia normalnei i działa na patchu 4.1.5 tak jak dawniej jednak patch 13/14 nie działa co zrobić by działał ??
Odnośnik do komentarza

Bodajże w trzecim kroku instalacji w okienku instalacji pokazuje się komunikat CM Club Update v 1.9 - season 2013/2014's files will be installed in the following directory:

pod spodem masz okienko w którym podana jest domyślna lokalizacja folderu z plikami db, u mnie to było "C:\Users\Krzysiek\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\Eidos\CM 03-04\data\db" czyli to ewidentnie nie jest odpowiednia scieżka. Zmieniasz ją na taką pod którą jest u Ciebie ten folder (u mnie ścieżka to D:\gry\CM0304\data\db) i dzida. Musi działać

 

Edyta. Dokładnie, to jest trzeci krok instalacji zaraz po zaakceptowaniu warunków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...