Skocz do zawartości

Problem z CM 03-04


robertj1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gram w CM odkąd pamiętam :P i nigdy się tym nie interesowałem szczególnie ale zauważyłem na yt ze są filmy w których rok gry to np 2024 etc a w moim przypadku gra zawsze konczy się w 2012 o co w tym chodzi i jak można to zmienić bo chętnie pograłbym 20 lat w tą grę a nie zaczynał wszystko od początku kilka razy w roku. Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

hmmm.. przypomina mi to problem jaki kiedyś miałem, a mianowicie: po wczytaniu save'a dochodziłem do pewnego meczu, i kiedy mi się ładował wywalało mnie właśnie tak samo.. z 10 razy pod rząd z tego samego save'a. zrobiłem nowego save'a dzień przed tym meczem, wyłączyłem CM'a, wczytałem nowego save'a i działało.. spróbuj, może poskutkuje..

Odnośnik do komentarza

 

Jak dla mnie poszedl Ci się kochac sejw bo zajmuje ogromnie duzo miejsca. Probowales spossobu shanghiego?

tzn?

 

 

 

hmmm.. przypomina mi to problem jaki kiedyś miałem, a mianowicie: po wczytaniu save'a dochodziłem do pewnego meczu, i kiedy mi się ładował wywalało mnie właśnie tak samo.. z 10 razy pod rząd z tego samego save'a. zrobiłem nowego save'a dzień przed tym meczem, wyłączyłem CM'a, wczytałem nowego save'a i działało.. spróbuj, może poskutkuje..

 

 

Czasami gdy crashuje sié gra czy sejw to niestety kopoiuje się i rośnie do nienaturalnych rozmiarów, dlatego spróbój sposobu zacytowanego wyżej ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, mam taki problem, odkurzyłem starą płytkę z CM 03/04, zainstalowałem i gdy tylko włączę grę od razu wyskakuje błąd: wystąpił błąd aplikacji. Ustawiałem zgodność, przeinstalowałem raz jeszcze, ale wszystko dalej tak samo. Mam Win7 64 i dodam, że kiedyś na tym samym sprzęcie grałem normalnie w CM-a. Minął może rok, po drodze był reinstall systemu i teraz nie działa :(

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam taki problem, odkurzyłem starą płytkę z CM 03/04, zainstalowałem i gdy tylko włączę grę od razu wyskakuje błąd: wystąpił błąd aplikacji. Ustawiałem zgodność, przeinstalowałem raz jeszcze, ale wszystko dalej tak samo. Mam Win7 64 i dodam, że kiedyś na tym samym sprzęcie grałem normalnie w CM-a. Minął może rok, po drodze był reinstall systemu i teraz nie działa :(

Pomożecie?

 

A instalowałeś patche 4.1.4 i 4.1.5?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...