Jump to content

KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU

robertj1992

Problem z CM 03-04

Recommended Posts

Witam gram w CM odkąd pamiętam :P i nigdy się tym nie interesowałem szczególnie ale zauważyłem na yt ze są filmy w których rok gry to np 2024 etc a w moim przypadku gra zawsze konczy się w 2012 o co w tym chodzi i jak można to zmienić bo chętnie pograłbym 20 lat w tą grę a nie zaczynał wszystko od początku kilka razy w roku. Z góry dzięki za pomoc :)

Witam,

kończy się, tzn.? jakaś informacja wyskakuje?

jaki masz rok urodzenia wpisany?

jaka dokładna wersja? (4.1.5?)

Nie spotkałem się z takim zachowaniem CM'a. Spokojnie grałem do 2025-2030.

Pozdrawiam

MK

Wlasnie dziwne. Uzywasz oryginalnej bazy danych czy jakieejs nakladki? Ktora to wersja gry 4.1.5? CM to niekonczaca się opowiesc kolego, a u Ciebie widze wyszlo cos innego.

Gram na normalnym Cm-ie z Patchem 4.15 bo inaczej nie idzie na win 7 i wpisuje date 1992

a wyglada to tak że kończy się kalendarzowy rok i nagle gra się minimalizuje i wyskakuje normalny pulpit i nie mogę jej już odpalić ani zmaksymalizować.

hmmm.. przypomina mi to problem jaki kiedyś miałem, a mianowicie: po wczytaniu save'a dochodziłem do pewnego meczu, i kiedy mi się ładował wywalało mnie właśnie tak samo.. z 10 razy pod rząd z tego samego save'a. zrobiłem nowego save'a dzień przed tym meczem, wyłączyłem CM'a, wczytałem nowego save'a i działało.. spróbuj, może poskutkuje..

NIe masz jakiego wielkiego sejwa teraz? Moze zajmuje jakies pol giga czy cus?

NIe masz jakiego wielkiego sejwa teraz? Moze zajmuje jakies pol giga czy cus?

Mam zrobilem po zakończeniu sezonu 2011/2012 właśnie na taką okoliczność zajmuje 501 MB.

Jak dla mnie poszedl Ci się kochac sejw bo zajmuje ogromnie duzo miejsca. Probowales spossobu shanghiego?

Jak dla mnie poszedl Ci się kochac sejw bo zajmuje ogromnie duzo miejsca. Probowales spossobu shanghiego?

tzn?

hmmm.. przypomina mi to problem jaki kiedyś miałem, a mianowicie: po wczytaniu save'a dochodziłem do pewnego meczu, i kiedy mi się ładował wywalało mnie właśnie tak samo.. z 10 razy pod rząd z tego samego save'a. zrobiłem nowego save'a dzień przed tym meczem, wyłączyłem CM'a, wczytałem nowego save'a i działało.. spróbuj, może poskutkuje..

Czasami gdy crashuje sié gra czy sejw to niestety kopoiuje się i rośnie do nienaturalnych rozmiarów, dlatego spróbój sposobu zacytowanego wyżej ;)

Spotkaliście się może z takim błędem, że nie mogliście edytować treningów, jakie ma wykonywać drużyna w swoim planie tygodniowym? Mam na suwaku tylko jedną opcję "Odpoczynek"....

Będąc szczerym to nigdy. Nie możesz wczytać choćby innego reżimu treningowego?

Mogę wczytać, to mnie ratuje :) po prosu utworzyłem sobie nowy zapis gry na którym tworzę lub edytuję reżimy treningowe.

Witam, mam taki problem, odkurzyłem starą płytkę z CM 03/04, zainstalowałem i gdy tylko włączę grę od razu wyskakuje błąd: wystąpił błąd aplikacji. Ustawiałem zgodność, przeinstalowałem raz jeszcze, ale wszystko dalej tak samo. Mam Win7 64 i dodam, że kiedyś na tym samym sprzęcie grałem normalnie w CM-a. Minął może rok, po drodze był reinstall systemu i teraz nie działa :(

Pomożecie?

Spróbuj odpalić jako admin :>

Witam, mam taki problem, odkurzyłem starą płytkę z CM 03/04, zainstalowałem i gdy tylko włączę grę od razu wyskakuje błąd: wystąpił błąd aplikacji. Ustawiałem zgodność, przeinstalowałem raz jeszcze, ale wszystko dalej tak samo. Mam Win7 64 i dodam, że kiedyś na tym samym sprzęcie grałem normalnie w CM-a. Minął może rok, po drodze był reinstall systemu i teraz nie działa :(

Pomożecie?

A instalowałeś patche 4.1.4 i 4.1.5?

jeszcze nic nie instalowałem, Sposób MaKKa nie działa, co do patchy, wcześniej też ich nie instalowałem i grało ale spróbuję

edit: Działa! :jupi: Dzięki za szybką pomoc

I o to wlasnie chodzi :) szybki serwis. Od siebie dodam dla przyszlych przypadkow, ze czasami przeczyszczenie rejestru pomagga rowniez.

Przy okazji zapraszamy do pozostałych tematów w tym dziale i włączenie się do dyskusji o cmie ;)