Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Recommended Posts

Witam gram w CM odkąd pamiętam :P i nigdy się tym nie interesowałem szczególnie ale zauważyłem na yt ze są filmy w których rok gry to np 2024 etc a w moim przypadku gra zawsze konczy się w 2012 o co w tym chodzi i jak można to zmienić bo chętnie pograłbym 20 lat w tą grę a nie zaczynał wszystko od początku kilka razy w roku. Z góry dzięki za pomoc :)

Wlasnie dziwne. Uzywasz oryginalnej bazy danych czy jakieejs nakladki? Ktora to wersja gry 4.1.5? CM to niekonczaca się opowiesc kolego, a u Ciebie widze wyszlo cos innego.

hmmm.. przypomina mi to problem jaki kiedyś miałem, a mianowicie: po wczytaniu save'a dochodziłem do pewnego meczu, i kiedy mi się ładował wywalało mnie właśnie tak samo.. z 10 razy pod rząd z tego samego save'a. zrobiłem nowego save'a dzień przed tym meczem, wyłączyłem CM'a, wczytałem nowego save'a i działało.. spróbuj, może poskutkuje..

Jak dla mnie poszedl Ci się kochac sejw bo zajmuje ogromnie duzo miejsca. Probowales spossobu shanghiego?

tzn?

hmmm.. przypomina mi to problem jaki kiedyś miałem, a mianowicie: po wczytaniu save'a dochodziłem do pewnego meczu, i kiedy mi się ładował wywalało mnie właśnie tak samo.. z 10 razy pod rząd z tego samego save'a. zrobiłem nowego save'a dzień przed tym meczem, wyłączyłem CM'a, wczytałem nowego save'a i działało.. spróbuj, może poskutkuje..

Czasami gdy crashuje sié gra czy sejw to niestety kopoiuje się i rośnie do nienaturalnych rozmiarów, dlatego spróbój sposobu zacytowanego wyżej ;)

• 2 months later...
  • 4 weeks later...

Witam, mam taki problem, odkurzyłem starą płytkę z CM 03/04, zainstalowałem i gdy tylko włączę grę od razu wyskakuje błąd: wystąpił błąd aplikacji. Ustawiałem zgodność, przeinstalowałem raz jeszcze, ale wszystko dalej tak samo. Mam Win7 64 i dodam, że kiedyś na tym samym sprzęcie grałem normalnie w CM-a. Minął może rok, po drodze był reinstall systemu i teraz nie działa :(

Pomożecie?

Witam, mam taki problem, odkurzyłem starą płytkę z CM 03/04, zainstalowałem i gdy tylko włączę grę od razu wyskakuje błąd: wystąpił błąd aplikacji. Ustawiałem zgodność, przeinstalowałem raz jeszcze, ale wszystko dalej tak samo. Mam Win7 64 i dodam, że kiedyś na tym samym sprzęcie grałem normalnie w CM-a. Minął może rok, po drodze był reinstall systemu i teraz nie działa :(

Pomożecie?

A instalowałeś patche 4.1.4 i 4.1.5?