Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, możesz kupić legitną nalepkę na allegro (np od It-market) i, z tego co pamiętam, zaktualizować do Pro (ściągasz pro na pendrive'a i robisz update to higher version).

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.10.2018 o 16:14, T-m napisał:

Tak, możesz kupić legitną nalepkę na allegro (np od It-market) i, z tego co pamiętam, zaktualizować do Pro (ściągasz pro na pendrive'a i robisz update to higher version).

To będzie git?

https://allegro.pl/klucz-dla-windows-10-professional-na-naklejce-coa-i6983675609.html

Czy taki upgrade wpływa na coś - pliki.programy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest wałek :D windows kosztuje 400zł, profesjonal jeszcze drożej

wierzysz że coś za 1/4 ceny lub mniej jest legalne :D ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, klinsmann napisał:

to jest wałek :D windows kosztuje 400zł, profesjonal jeszcze drożej

wierzysz że coś za 1/4 ceny lub mniej jest legalne :D ?

Wałek nie wałek, nalepka wjechała, aktywacja też. Nie wysyłają klucza na maila, tylko COA z kluczem aktywującym plus fakturę. IMO warto zaryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mhm... parę lat temu, kupiłem w windowsy xp z nalepka, ksiazka i płyta CD, po roku przyszli smutni Panowie i musialem skladac zeznania - jmk na firme chcesz to brać? uważam, że ryzyko to więcej potencjalnych problemów niż zysk kilkuset złotych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, na chatę, mam w pełni legalny Home 10, ale potrzebuję pewnej funkcji co jest tylko w pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebujesz do pracy zarobkowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam że to nielegal. Zrobisz jak uważasz. Linux nie może być? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Linuxie chyba nie pójdzie FM19?

Cały czas walczę o dostęp zdalny do swojego lapka. Team Viewer mnie rozłącza już (wchodzę przez tel), gadałem z UPC - zewnętrzne IP jest tylko dla klienta biznesowego, wykupiłem sobie darmową domenę, zrobiłem przekierowanie portów i wtedy zobaczyłem, że Home nie ma funkcji pulpitu zdalnego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, jmk napisał:

Na Linuxie chyba nie pójdzie FM19?

Cały czas walczę o dostęp zdalny do swojego lapka. Team Viewer mnie rozłącza już (wchodzę przez tel), gadałem z UPC - zewnętrzne IP jest tylko dla klienta biznesowego, wykupiłem sobie darmową domenę, zrobiłem przekierowanie portów i wtedy zobaczyłem, że Home nie ma funkcji pulpitu zdalnego :D

A Ty czasem nie studiowałeś Informatyki? Nie macie programu Microsoftowego MSDNAA czy tam DreamSpark czy jak to się teraz nazywa? Ja mam Windowsa 10 Pro właśnie z tego programu i wg tego programu licencję masz ważną nawet po ukończeniu studiów. Ostatnio nawet zgubiłem klucz i napisałem do wykładowców uczelni, że potrzebuje klucz, bo choć już nie studiuje to dalej mam licencję ważną i mi podesłali bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może SteamOS w Komputer Świat masz dodany ostatnim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Misiek napisał:

A Ty czasem nie studiowałeś Informatyki? Nie macie programu Microsoftowego MSDNAA czy tam DreamSpark czy jak to się teraz nazywa? Ja mam Windowsa 10 Pro właśnie z tego programu i wg tego programu licencję masz ważną nawet po ukończeniu studiów. Ostatnio nawet zgubiłem klucz i napisałem do wykładowców uczelni, że potrzebuje klucz, bo choć już nie studiuje to dalej mam licencję ważną i mi podesłali bez problemu.

O masz, miałem dostęp :D Muszę sprawdzić.

3 minuty temu, Jahu napisał:

To może SteamOS w Komputer Świat masz dodany ostatnim?

To działa tylko w obrębie domowego WiFI jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, jmk napisał:

O masz, miałem dostęp :D Muszę sprawdzić.

To działa tylko w obrębie domowego WiFI jeśli dobrze pamiętam.

A skąd działa we wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Misiek napisał:

Mam tam tylko Windows Serwer 2016 i Win 8.1 Pro :(

14 minut temu, Jahu napisał:

A skąd działa we wszystkim ;)

Zobaczę może to.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, jmk napisał:

Win 8.1 Pro

No to zjebałeś jak można było za darmoszkę przejść na win 10. Ja też mam kluczyk od 8.1 Pro :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Steam OS to Debian na którym nie ma wszystkich dostępnych gier ze... steama. FM19 chyba nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi