Skocz do zawartości

Windowsy (seria)


Rekomendowane odpowiedzi

Imo chodzi o miejsce gdzie docelowo siedzieć będzie Cortana, która w PL wersji jest obecnie niedostępna. Nie wiem czy gorzej działa, ale wyciągnięto wyszukiwanie z menu start, i po kilku próbach, uważam że sprawdza się całkiem nieźle, na pewno lepiej niż w 7.


Jak widać sam zainstalowałem już W10, jedyne z czym mam problem to z DVD, bo póki co nie widzi go, nie chciało mi się szukać sterowników, tym bardziej że ostatnio użyłem go chyba z dwa lata temu. Póki co irytujące może być to, że Aplikacje i funkcje zamykają się po odinstalowaniu jednego programu. Czemu tak to rozwiązali, to nie bardzo mam pojęcie. Poza tymi dwoma problemami innych nie było. Wszystko śmiga jak należy, żaden program nie odmówił współpracy.

Odnośnik do komentarza

Szukanie pod menu? Możesz rozwinąć co autor miał na myśli ?

W win7 po rozwinięciu menu start możesz sobie wpisać nazwę programu i go wyszukać. Mam wrażenie, ze w 10 działa to gorzej, bo nie znajduje mi niektórych programów, które wcześniej znajdowało bez problemu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dwa pytania:\

 

1. czy warto przesiadać się z Windowsa 7 na Windowsa 10, jeśli a) pracuje się biurowo, b) jest się kobietą

 

2. czy warto przesiadać się z Windowsa 8.1 na Windowsa 10 jeśli nie miało się specjalnie wcześniej kontaktu z Windowsem 8.1 i korzysta się z netbooka 2w1

Odnośnik do komentarza

ad 1

mysle ze warto, w obsludze sa dosc zblizone, najwiekszy plus to mniejsze zucycie zasobow, co przy pracy na baterii powinno zaskutkowac dluzsza praca.

 

ad 2

nie wiem, jezeli nie bylo kontaktu to pewnie warto. lepiej uczyc sie rzeczy bardziej przyszlosciowych od razu, skala trudnosci obsługi jest zbliżona

Odnośnik do komentarza

ad. 1 Jej pierwsze pytanie było, czy będzie musiała instalować wszystkie sterowniki od nowa - myślę, że powinna ogarnąć. Ja na 10tce nie pracowałem, więc ciężko mi się wypowiadać

 

Dziękuję

Sterowniki on sam sobie zorganizuje, jedynie część laptopów ma problem z touchpadem, który nie działa, ale to dotyczy niewielu laptopów.

Jedyny problem może być ze strukturą plików na dysku jak jest ta stara(nazwy nie pamiętam, to będzie niesamowicie lagował), jak nowa to problemów nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...