Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie. Apropo craschów. Jednego nie rozumiem. Wiem, że szczególnie na początku, wiele osób miało problem z crasch dumpami w FM12. Mi się zdarzył taki 2 może 3 razy. Także to chyba nie do końca wynika z samej gry

 

Ja np w FM 12 jak grałem na poprzednim kompie miałem urwanie z crasch dumpami gdzie miałem procek Pehnoma X6 potem wymieniłem wszystkie komponenty w kompie i przesiadłem sie na i7 i wtedy w FM 12 nie miałem ani jednego crash dumpa. Także sam crash dump to wina i gry i kompa jakiego się posiada.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie na podstawie powstałej sytuacji a wydaje mi się że zmieniło się ostatnio

 

Mianowicie jak to jest w FMie i w rzeczywistości jeśli chodzi o zimową rejestracje piłkarzy do europejskich pucharów

Jeśli jesienią piłkarz grał w LE może być zarejestrowany do LM wiosną ?

Jak jest jeszcze odwzorowana sytuacja kiedy piłkarz jest zarejestrowany ale nie zagrał ani minuty jak traktuje FM taką sytuacje

Odnośnik do komentarza

Co do crash dumpu pojawia się tylko w wersji pirackiej nie dajcie się omamić . Od wydania wersji bety do dnia dzisiejszego nie miałem ani jednego crashu zresztą w sieci pojawiła się wersja piracka z błędami więc zaraz pewnie odżyje forum zalane pytaniami dlaczego to dlaczego tamto :) . Pozdrawiam.

Podbijam! Nie miałem żadnego crasha, a rozgrywka moja ma już prawie 20 godzin.

 

Chcecie powiedzieć, że na "keye.pl" sprzedają "bubla"?

 

Od niedzieli 21.10 do dzisiaj, rozegrałem dokładnie 3 dni 23 godz 54 min i miałem 21 "krasz dupów"!

Problem niestety istnieje i nie wiem czy to wina mojego oprogramowania (winzgroza XP), czy też SI ma "coś na rzeczy".

 

PS. Nie mierzcie wszystkich swoją miarą, nie każdy kto tutaj pisze jest potencjalnym złodziejem.

Odnośnik do komentarza

W Polsce kierownik drużyny zajmuje się w zasadzie organizacją. Do jego zadań należą:

- organizacja hoteli

- pilnowanie kluczy od szatni

- załatwianie formalności meczowych (przekazywanie protokołów sędzią, czasami ustalanie szczegółów doboru kolorystyki ubrań meczowych)

- pomoc zawodnikom przy załatwianiu jakiś formalności (głównie obcokrajowcom)

itp.

W sumie dl FM jest to bez znaczenia.

 

Dyrektor sportowy ma najbardziej rozbudowaną funkcję w Niemczech, gdzie nawet siedzi na ławce rezerwowych podczas meczu, pełni funkcję pomocne (coś ala kierownik drużyny), no i oczywiście sprowadza zawodników, itp.

Nic co warto by zaimplementować w grze. Dyrektor sportowy jest ważną postacią, ta postać powinna być w grze, jak ma dodatkowo funkcje charakterystyczne dla kierownika to nic nie zmienia. Jest dobrze ;)

Co do transferów to nie mogę tego sprawdzić, bo po poprawce CMRev od nowa zacząłem grę, ale widziałem, że Jaga kupiła wpierw Smiljanica czy jakoś tak z Bośni za 435k euro, a dopiero kilka dni potem sprzedała Kupisza, ale sumy już nie pamiętam.

Nie spotkałem się z czymś takim, jak ktoś ma takiego sejwa (gdzie klub ściąga zawodnika za kwotę wyższą niż ich budżet transferowy) to chętnie bym skorzystał.

Ciekawa sytuacja tyczy się natomiast Adriana Frańczaka z Olimpii Grudziądz. Jest on wystawiony na sprzedaż, a scouci proponują jego zakup. Media też mi się pytały o zainteresowanie nim. Ale można go wypożyczyć za darmo, do tego bez udziału w jego wynagrodzeniu oraz wypożyczyć go na 2 sezony mimo, że za 18 mieś. kończy mu się kontrakt. Trochę nierozsądne chyba posunięcie klubu z Grudziądza?

Przyjrzę się i zgłoszę, dzięki.

Rozumiem, że baza danych była poprawiana pod względem trenerów, a zmiany we władzach klubu (które miały miejsce już w czerwcu) będą uwzględniane później i narazie nie zgłaszać ich błędu?
Możesz zgłosić, ale na pw, albo w temacie odpowiedniej drużyny w dziale FM Research.

 

 

Gietz łap screen -> http://i47.tinypic.com/1znsdu9.jpg

Nie dodawałem żadnych lig, nic nie zmieniałem w edytorze.

Ta z reputacją "1" to Górnik Łęczna, "wygaszony" klub działający jako stara nazwa nowej Bogdanki. Jak dla mnie powinien wyświetlać się ze starą nazwą, może z jakiegoś powodu jest tak. Zgłoszę, może to jakiś błąd mały, ale nic to w grze nie zmienia.
Odnośnik do komentarza

Odnoszę wrażenie, że ta odsłona FMa powinna nazywać się Barcelona Manager 2013. Nie ważne czy gram w trzeciej lidze hiszpańskiej, czwartej polskiej czy może szóstej angielskiej, każdy zespół rozgrywa piłkę jak Barca. Irytujące są te ciągle wymieniane podania przed polem karnym, trudno zmusić zespół do szybszej gry i korzystania z bardziej bezpośrednich rozwiązań. Męczący jest ten styl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...