Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda u was sprawa z liczbą kibiców na meczach?

Gram Górnikiem Zabrze, końcówka drugiego sezonu, więc stadion już rozbudowany - 32 000 miejsc. 27 kolejka, mecz z Ruchem Chorzów( derby!), który zajmuje drugie miejsce, a mój Górnik jest liderem. Mecz decydujący o losach mistrzostwa. A na trybunach 13 143 widzów ;/ Troszkę skromnie.

Odnośnik do komentarza

Hej.Mam pytanko czy zmiany ktore wprowadzili w terminarzu ligi polskiej beda dzialac od nastepnego rozgrywanego sezonu czy trzeba zaczac gre od poczatku?Pytam sie bo mam dosyc pod koniec sezonu grac 5 meczy w jednym tygodniu.

 

I czy takze zauwazyliscie ze predkosc rozgrywki znacznie sie poprawila?

Odnośnik do komentarza

Jak wygląda u was sprawa z liczbą kibiców na meczach?

Gram Górnikiem Zabrze, końcówka drugiego sezonu, więc stadion już rozbudowany - 32 000 miejsc. 27 kolejka, mecz z Ruchem Chorzów( derby!), który zajmuje drugie miejsce, a mój Górnik jest liderem. Mecz decydujący o losach mistrzostwa. A na trybunach 13 143 widzów ;/ Troszkę skromnie.

frekwencja będzie się stopniowo zwiększać wraz ze wzrostem reputacji(najszybciej ją zdobyć przez regularne występy w europejskich pucharach oraz dobre osiągi w lidze przez dłuższy czas)

 

jedorazowy mecz lidera z viceliderem (nawet biorąc na tapetę największych rywali) nie jest powodem do nagłego zwiększenia frekwencji na stadionie

Odnośnik do komentarza

Hej.Mam pytanko czy zmiany ktore wprowadzili w terminarzu ligi polskiej beda dzialac od nastepnego rozgrywanego sezonu czy trzeba zaczac gre od poczatku?Pytam sie bo mam dosyc pod koniec sezonu grac 5 meczy w jednym tygodniu.

 

I czy takze zauwazyliscie ze predkosc rozgrywki znacznie sie poprawila?

 

Niestety aby zmiany działały trzeba zacząć rozgrywkę od nowa.

Odnośnik do komentarza

ad 2. poszukaj w Ustawienia-> Formaty. tam można to zmienić.

 

Niestety, tam mogę zmienić przecinki, kropki lub przerwy między liczbami a nie ilość zer po przecinku... Ktoś pisał o bramkarzu który wychodzi do koła środkowego, to jest wielBŁĄD gry, mnie bramkarz (gram Fiorentiną) w meczu pucharowym z Grosetto podszedł z piłką do przeciwnika, ten natychmiast wykonał rzut wolny a bramkarz nie zdąrzył się nawety ruszyć z powrotem do bramki. Coraz bardziej żałuję zakupu nowego FMa, parodią jest ograć Milan 2-1 na San Siro i przegrać u siebie z Torino 4-0...

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może czemu tak często mogą występować crash dumpy? Do połowy sezonu wszystko było ok, aż tu teraz godzinę pogram i jeb. Zaczyna mi to poważnie utrudniać rozgrywkę. Jakieś sugestie?

podaj konfiguracje sprzętowa oraz sprawdz czy masz najnowsze sterowniki, ew. jezeli masz to sprobuj zainstalowac starsze do karty graficznej(w szczegolnosciu tyczy to gpu ze stajni AMD)

Odnośnik do komentarza

Dwa pytania :

 

1) Czy mając fm-a przez steama można jakoś odblokować reprezentację Niemiec? Jeśli jest to możliwe to jak to zrobić.

2) Z czego może wtnikać błąd że mimo iż zakceptowałem przedłużebie swojego kontraktu to dalej jest on nie przedłużony a mineło od akceptacji dwa tygodnie . Czy ktoś miał podobną do tej sytuację

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem Catalysta w wersji 12.6, próbowałem grać dalej, ni ch**. Stworzyłem więc nową karierę i już w październiku crash dump wystąpił. No ch** by to strzelił. Macie może jakieś inne propozycje, bo zaczynam się tylko wkurzać. Bardzo przyjemnie gra się w tą wersję, a przez głupie crash dumpy aż się odechciewa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...