Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Jest losowanie "grup" rozstawionych i nierozstawionych. Z tego co pamiętam to w tym roku Ruch był w tej samej grupie nierozstawionej, co Inter w rozstawionej. Nawet po podaniu rozlosowania grup w internecie były nagłówki, że "niebiescy" mogą trafić na "nerazzurich"

 

Oto potwierdzenie:

http://slask.naszemiasto.pl/artykul/1482953,losowanie-3-rundy-kwalifikacji-do-ligi-europy-ruch-chorzow,id,t.html

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wyjaśnienie ;)

Mam jeszcze pytanie co do rozwoju zawodników bo w FM12 jakoś ten rozwój szybszy był a w nowym FM co prawda zmienili trening i ustawiłem sobie priorytet domyślny na zrównoważony intensywność przeciętna i przydzieliłem trening indywidualny zawodnikom dla bocznych obrońców dałem trening dośrodkowań i teraz już kończę pierwszy sezon i ani jeden punkt im nie przybył. W FM12 z podobną kadrą, taką samą bazą treningową i tym samym obrońcą przydzielałem także trening dośrodkowań i było widać znaczny rozwój a tutaj mam zastój i ogólnie zauważyłem że w FM 12 na początku kariery też w Ruchu jakoś mi się szybciej rozwijali.

Odnośnik do komentarza

No odpalasz grę na nowej łatce, nową grę i masz nowy terminarz xD A łatka Ci się sama zainstaluje przez steama ;)

 

A wie ktoś może czy w trwających karierach jest poprawiony terminarz? Bo mam jeszcze kawałek do końca sezonu i ciekawi mnie czy poprawka wymaga zaczęcia gry od początku czy nie.

Odnośnik do komentarza

Dziureq, jest nowa baza, więc trzeba zacząć od początku.

 

Mam kłopot. Przeczytałem , ze jest łatka, więc włączyłem Steama i coś tam się aktualizowało. Włączam edytor. Mam ten panel po lewej, ale obojętnie co nie kliknę to mam szary ekran z prawej cały czas. Przeinstalowałem grę i edytor, sprawdzałem zgodność plików i dalej to samo :(

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie odnośnie zespoły rezerw bo nabyłem młodego obiecującego się zawodnika i przeniosłem go do drużyny rezerw ale w ogóle nie da się go dodać do wyjściowego składu zresztą w ogóle jesli chodzi o rezerwy nie mogę przeprowadzać zmian. Da się z tym coś zrobić? I jeszcze jedna sprawa bo w FM12 o ile dobrze pamiętam ustawiało się że zawodnik ma grać tylko na wybranej przez nas pozycji a w nowym FM nie mogę tego znaleźć :/

Odnośnik do komentarza

Ale w zadaniach współpracowników zakładka rezerwy mam zaznaczone tylko używanie aktualnej taktyki i organizuj sparingi nie ma czegos takiego jak w poprzednich wersjach gdzie się klikało obejmij kontrolę ale w FM12 mimo tego że za rezerwy odpowiadał i tak asystent to mogłem swobodnie sobie ustawiać jakim składem mają rezerwy wyjść na mecz.

Odnośnik do komentarza

Jest możliwość dodania dodatkowych lig wojewódzkich do dodatku CM Rev 1.0 z III liga ?

Mam na myśli np grupa mazowiecka 3-4 ligi po 8 zespołów (wszystkie z bazy danych) i normalna liga wojewodzka z awansami itp rozgrywana oczywiscie pomiedzy meczami ekstraklasy/1 ligi/2/3 itp ?

Odnośnik do komentarza

Silnik znowu jest schrzaniony. Obrona i odbiór znowu nie istnieją. Było ok to musieli znowu spierniczyć sprawę.

 

rozpoczalem nowa gre gram slaskiem. popracowalem nad taktyka i obrona gra u mnie rewelacyjnie. gra jest co najmniej bardzo grywalna. ps. co do wysokich wynikow nie zaobserwowalem anomalii, moze problem dotyczy przepakowanej jak zwykle premier league. maja za swoje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...