Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam parę pytań co do gry w lidze ZEA oraz lidze mistrzów azji :

 

Gram Al Ajn 1 sezon mam 5 miejsce. Po 1 części sezonu i końcu ligi mistrzów i rozpoczęciu nowej edycji dostałem fazę grupową. Czym to jest spowodowane ? Czy to jest bug ? czy też jest to normalne ?

 

po 1 sprawdz zasady LM azji , nastepnie zobacz zasady twojej ligi i pucharu krajowego , przeprowadz male sledzctwo ;)

Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłeś, ze treningi w tym FMie się zmieniły :) Nie ustawiasz sobie już sam reżimów treningowych np na każdą pozycję, tylko masz ogólny trening, który wzbogacasz o trening przedmeczowy i indywidualny. Tam też ustawiasz obciążenie treningu. Jeśli chcesz indywidualnie komuś coś zalecić, to wchodzisz na danego zawodnika i klikasz na zakładkę trening. Tam możesz czy może trenować daną pozycje, zagranie, itp. Wtedy, jak mu dasz więcej rzeczy do trenowania, to mu obciążenie treningu automatycznie skoczy.

Odnośnik do komentarza

zmieniając trochę temat. mam pudełkowe wersji poprzednich FM. Nie mam ich zainstalowanych na kompie, są jedynie w bibliotece steam. Jakbym chciał odsprzedać komuś tę gry, to czy jak usunę klucz (o ile jest taka możliwość) ze swojego konta steam, inna osoba będzie mogła ten sam klucz wpisać do swojego konta ?

Odnośnik do komentarza

zmieniając trochę temat. mam pudełkowe wersji poprzednich FM. Nie mam ich zainstalowanych na kompie, są jedynie w bibliotece steam. Jakbym chciał odsprzedać komuś tę gry, to czy jak usunę klucz (o ile jest taka możliwość) ze swojego konta steam, inna osoba będzie mogła ten sam klucz wpisać do swojego konta ?

sprzedajesz konto steam.

Odnośnik do komentarza

To trochę głupio, bo na jednym koncie mam FM11,12 i 13. Na dobrą sprawę nie jestem, więc w stanie pozbyć się starszych wersji, bo też najnowszą będę musiał sprzedać :(

 

A czy robi różnicę to, że 11 i 12 były zakupione jako wersja pudełkowa?

jedyne rozwiazanie to jedna gra == jedno konto

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...