Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Zatrzymałem się na FM11 i powiem szczerze, że zaczyna mnie trochę nudzić. Tak sobie czytam te posty cisnące po FM13 i mam pytanie do ogranych, co w tej sytuacji zrobić. Czy zakupić FM12 czy może jednak tą nieszczęsną 13 czy może najlepiej byłoby poczekać parę miesięcy na 2014?

Pozdro

Kilka dni temu kupilem za 35 zl jako gift na steamie Football Manager 2012 i nie zaluje :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie zapytać, więc zapytam tutaj. Powszechnie wiadomo, że dodatki graficzne do FMa wrzuca się do podfolderu "graphics" w FM-owym folderze w moich dokumentach na dysku C. Moje pytanie brzmi - jeśli przerzucę ten FM-owy folder z moich dokumentów gdzie indziej, np na dysk D, czy dodatki graficzne ciągle będą działać?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie, bo jeszcze nie grałem długo w 13, ale wątpie czy jest taki feature ;)

Wiadomo, że w Football Menagerze ogromną rolę odgrywają ukryte atrybuty. Presja, lojalność, kontuzjogenność itepe. Jak wiemy, obserwując przez lata wielu młodych piłkarzy z potencjałem nie raz widzieliśmy, że nie wytrzymują presji, są kontuzjogenni albo mało profesjonalnie się prowadzą. Jednakże, odpowiedni szkoleniowiec potrafił z nich wyciągnąć potencjał i, mówiąc FM-owo, poprawił im te ukryte atrybuty. We wcześniejszych wersjach nie widziałem NIGDY poprawy tych atrybutów. Jakie zawodnik miał, takie zostawały niezależnie od mentora, rozmów motywacyjnych, niczego. A przecież taki Messi czy Ronaldo nie zawsze byli kozakami w tej sferze. Czy zauważyliście by to się ruszyło w 13?

Jak dla mnie to jest kosmicznie niedopracowana część. Jak świetnie byłoby wziąć jakiegoś regena z niskim profesjonalizmem, ogromnym PA i słabymi cechami mentalnymi i rozmowami, mentorem i czym tak jeszcze wyciągnąć z niego kozaka po kilku latach :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...