Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś trzeba skopiować w inne miejsce nowa bazę danych, jesli się wprowadziło zmiany w edytorze czy wystarczy zostawić w 'editor data'? Bo zrobiłem pewne zmiany i jak chcę wybrać nową grę, to nie mam do wyboru baz danych poza domyślną. Rozszerzenie pliku z bazą danych to .dbc? Pierwszy raz się w sumie bawiłem z edytorem i się tak zastanawiam czy po prostu nie trzeba tego skopiować w inne miejsce.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś trzeba skopiować w inne miejsce nowa bazę danych, jesli się wprowadziło zmiany w edytorze czy wystarczy zostawić w 'editor data'? Bo zrobiłem pewne zmiany i jak chcę wybrać nową grę, to nie mam do wyboru baz danych poza domyślną. Rozszerzenie pliku z bazą danych to .dbc? Pierwszy raz się w sumie bawiłem z edytorem i się tak zastanawiam czy po prostu nie trzeba tego skopiować w inne miejsce.

dbc jest w editor data i nie trzeba go nigdzie przenosić, może nadpisałeś orginalną bazę ?

Odnośnik do komentarza

Gdzieś trzeba skopiować w inne miejsce nowa bazę danych, jesli się wprowadziło zmiany w edytorze czy wystarczy zostawić w 'editor data'? Bo zrobiłem pewne zmiany i jak chcę wybrać nową grę, to nie mam do wyboru baz danych poza domyślną. Rozszerzenie pliku z bazą danych to .dbc? Pierwszy raz się w sumie bawiłem z edytorem i się tak zastanawiam czy po prostu nie trzeba tego skopiować w inne miejsce.

dbc jest w editor data i nie trzeba go nigdzie przenosić, może nadpisałeś orginalną bazę ?

nie, już śmiga. Z początku mi nie zaskoczyło ze zmianą bazy danych przy rozpoczęciu gry, ale potem jeszcze raz spróbowałem i chodzi ładnie. Nie wiem o co przedtem chodziło mojemu FMowi. Może po prostu nie powinienem pijany zakładać nowej gry :keke:
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

Nie potrafię ogarnąć tego nowego FM. Z silniejszymi zespołami wygrywam natomiast z ogórkami z dołu tabeli bardzo często remisy lub przegrane. Bez znaczenia jakie przeprowadzam rozmowy motywacyjne. I najważniejsze. Nie wiem gdzie to się zgłasza SI ale zdecydowanie ZA CZĘSTE SŁUPKI I POPRZECZKI. Też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Dziwny problem spotkał mnie w FM, chciałbym wiedzieć czy tylko u mnie coś takiego się zdarzyło.

Chodzi o to że w każdej lidze nagrody za zajęte miejsca drastycznie zmalały, wartości piłkarzy zmalały, kontrakty zawodników zmalały, koszt biletów zmalał wtf? dla przykladu wczesniej za wygranie ligi angielskiej bylo ok. 150mln a teraz jest 30mln. Rok 2018. Sprawdzałem to na trzech różnych saveach i zawsze jest to samo.

Odnośnik do komentarza

W dziale problemy techniczne nie doczekałem się odpowiedzi, więc może tu będę miał więcej szczęścia :). Witam wszystkich. Dość często gra wywala mi taki oto błąd... "napotkano poważny błąd i aplikacja zostanie zamknięta. Plik z informacjami o błędzie został utworzony w:"C\bla bla bla\crush dumps\FM 2013 v 13.2.2.342835 (2013.01.29.15.27.59).dmp", po czym wychodzi mi z gry. Owy błąd wyskakuje przed rozpoczęciem meczu, gdy pojawiają się składy obydwu drużyn. Zaznaczam, że posiadam oryginalną wersję gry. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam następujące pytanie: w poprzednich wersjach podczas meczu miałem włączone statystyki mojej drużyny i komputer automatycznie przenosił mnie na widok boiska w czasie akcji, w FM13 tego nie robi lub nie potrafię tego ustawić, możecie jakoś pomóc? Czy da się w ogóle to zrobić?

Odnośnik do komentarza

powiernik - wydaje mi sie ze mam taki sam problem jak ty. Co sejw mi sie pojawia crash dump podobny do tego co mowisz, najczesciej wlasnie pojawia sie pomiedzy przejściem z okna meczowego gdzie widzimy skład a oknem z rozmowami motywacyjnymi. Probowalem roznych sposobow, zmiane renderowania grafiki, kilkukrotne sejwy itp itd, sprawdzanie spójności plikow i nic nie pomogło. raz crash sie pojawił po 3 tygodniach gry a raz po 2 miesiacach. Stan na dziś jest taki, ze kupuje nowy dysk trwardy, instaluje steam od nowa i sprawdzam.

Zawsze to moze byc wina np. plikow graficznych ale to juz bym sie wkurwił :D bo żal tracić zbierane przez kilka grubych lat zdjęcia.

 

kuna:da sie ustawic, przed meczem poklikaj troche, tam jest do wyboru sposob wyświetlania.

Odnośnik do komentarza

powiernik - wydaje mi sie ze mam taki sam problem jak ty. Co sejw mi sie pojawia crash dump podobny do tego co mowisz, najczesciej wlasnie pojawia sie pomiedzy przejściem z okna meczowego gdzie widzimy skład a oknem z rozmowami motywacyjnymi. Probowalem roznych sposobow, zmiane renderowania grafiki, kilkukrotne sejwy itp itd, sprawdzanie spójności plikow i nic nie pomogło. raz crash sie pojawił po 3 tygodniach gry a raz po 2 miesiacach. Stan na dziś jest taki, ze kupuje nowy dysk trwardy, instaluje steam od nowa i sprawdzam.

Zawsze to moze byc wina np. plikow graficznych ale to juz bym sie wkurwił :D bo żal tracić zbierane przez kilka grubych lat zdjęcia.

 

kuna:da sie ustawic, przed meczem poklikaj troche, tam jest do wyboru sposob wyświetlania.

Dokładnie mam tak samo. Nie pozostaje nam nic innego jak zaczekać, aż ktoś nam pomoże. :)

 

Spróbujcie tak:

Najpierw trzeba zaznaczyć ukryte pliki i foldery czyli: C:\Panel Sterowania\Opcja folderów\pokaż ukryte pliki, foldery i dyski

Lokalizacja :

 

Windows XP: C:\Documents & Settngs\nazwa_użytkownika\Dane Aplikacji\Sports Interactive\Football Manager 2012\Settings

 

Windows Vista i Windows 7: C:\Użytkownicy\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2012\settings

 

Trzeba usunąć folder settings.

Odnośnik do komentarza

Zauważyliście, że ta wersja FMa pełna jest dziwnych wyników, a im więcej sezonów tym ich więcej. Dla przykładu mam rok 2018 i w LM PSG pokonuj Real Madryt 7-0, Juventus Manchester Utd. 8-1, a Valencia zdobywa 7 goli w meczu z MC wygrywając 7-2. Dodam, że mam grywalne ligi Włoską, Hiszpańską, Angielską, Francuską i Niemiecką. Terminarz też zaczyna się sypać i pod koniec sezon trafiają się maratony złożone z 3-4 spotkań w tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...