Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam powyższe opinie i jestem zniechęcony do kupienia FM13 :/ A myślałem, że ostatnie patche poprawią silnik meczowy że nikt nie będzie narzekał już :/ a tu lipa...

Panowie, jak to jest z tym FM13, ten silnik meczowy daję radę mimo tych skrzydłowych al'a messi i uciekających obrońców ? Jest ten silnik meczowy w miarę realny ? Lepszy niż w FM12 ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś dziwny problem z treningami tygodniowymi? Chodzi mi o to, że po ustawieniu konkretnego priorytetu i poziomu, a następnie po kontynuacji, całe ustawienia się cofają do domyślnych i za jakąkolwiek cenę nie chcą się przestawić. Dodam, że ten błąd zrobił mi się nagle, po rozegraniu kilku sezonów, a FM jest spatchowany do wersji najnowszej. Ktoś się z czymś takim spotkał, poradził sobie?

Odnośnik do komentarza

Tyle, że ustawienia taktycznie nie maja odzwierciedlenia w tym co dzieje sie na boisku. Agresywny odbiór nie istnieje. Nasi zawodnicy w zasadzie w ogóle nie odbierają piłki przeciwnikowi. Przynajmniej po zmieniach w ostatniej łatce. Wcześniej było z tym lepiej.

to może jestem w posiadaniu innej gry. albo naczytales sie trolli z si forum.

Odnośnik do komentarza

Tyle, że ustawienia taktycznie nie maja odzwierciedlenia w tym co dzieje sie na boisku. Agresywny odbiór nie istnieje. Nasi zawodnicy w zasadzie w ogóle nie odbierają piłki przeciwnikowi. Przynajmniej po zmieniach w ostatniej łatce. Wcześniej było z tym lepiej.

to może jestem w posiadaniu innej gry. albo naczytales sie trolli z si forum.

 

Albo po prostu gram w FM-a 2013.

Odnośnik do komentarza

Ja już zwątpiłem, że z tego silnika coś wyciągną. Oglądanie meczu to męczarnia, poruszanie się w ataku i obronie to jakiś chaos. Do tego non stop strzały z dystansu (wszyscy mają ustawione na rzadzko), zero prostopadłych podań... Tak w dwóch słowach nowy fm wywołuje u mnie odruch wymiotny. Od czasu cm4 tak mnie od tej gry nie odrzucało.

Odnośnik do komentarza

Ja już zwątpiłem, że z tego silnika coś wyciągną. Oglądanie meczu to męczarnia, poruszanie się w ataku i obronie to jakiś chaos. Do tego non stop strzały z dystansu (wszyscy mają ustawione na rzadzko), zero prostopadłych podań... Tak w dwóch słowach nowy fm wywołuje u mnie odruch wymiotny. Od czasu cm4 tak mnie od tej gry nie odrzucało.

Mam podobne odczucia. Dawno nie było tak źle. Najogrsze jest to, że ustawienia taktycznie nijak mają się do tego co dzieje się na boisku. Dlaczego mimo ustawienia agersywnego odbioru moi zawodnicy uciekają od piłki i przeciwników?

Odnośnik do komentarza

Terminarz polskiej ligi został realistycznie poprawiony, tzn. z uwzględnieniem idio......, głupoty osób ustalających terminarz. Otóż tylko w Polsce jest możliwe, aby drużyna, która w czwartek gra mecz LE, miała przed nim mecz ligowy w poniedziałek, a nie np. w niedzielę.

Sytuacja wygląda następująco, Mój Lecha (jedyny przedstawiciel polskich drużyn w pucharach) zawsze przed meczem LE gra ligę w poniedziałek. Gdy w tygodniu nie mam meczy LE to ligę gram zazwyczaj w sobotę lub niedzielę.

Odnośnik do komentarza

nie zgadzam sie z Wami. uwazam ze me od 13.1.3 wyglada juz zadowalajaca i jest bardzo grywalny. moi obroncy atakuja przeciwnika jak nalezy i maja ustwaiony normalny odbior pilki. bez fauli i robia wslizgi czesto bardzo skuteczne w krytycznych sytuacjach. blokuja dosrodkowania, pomocnicy zagrywaja prostopadle pilki... skad taka roznica???

Odnośnik do komentarza

nie zgadzam sie z Wami. uwazam ze me od 13.1.3 wyglada juz zadowalajaca i jest bardzo grywalny. moi obroncy atakuja przeciwnika jak nalezy i maja ustwaiony normalny odbior pilki. bez fauli i robia wslizgi czesto bardzo skuteczne w krytycznych sytuacjach. blokuja dosrodkowania, pomocnicy zagrywaja prostopadle pilki... skad taka roznica???

Może w tej grze wszystko jest na odwrót?

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.c...h?v=ZpiepOx84X8

Jeden z wielu przykładów idiotycznego zachowania obrony. W pierwszym wypadku bramkarz stoi jak kołek, zamiast rzucać się pod nogi, w kolejnym nie wiedzieć czemu ucieka od piłki. Poza tym ekstremalnie skuteczne są dośrodkowania na długi słupek i w większości wypadków tak padają bramki. Mimo wszystko nie jest tak źle. Fajnie wygląda poruszanie się piłkarzy w środku pola. Dużo więcej jest przypadku, nieudanych zagrań z których wychodzą groźne kontry. Wyraźnie czuje się różnicę w taktykach rywali, przez co więcej czasu poświęca się na rozpracowywanie ich. Jest kilka rzeczy do poprawki, ale nie demonizujmy.

Odnośnik do komentarza

Ta gra mnie niszczy. Gra zawodników nijak ma się do instrukcji, po ostatnim patchu wszyscy walą z dystansu, pomimo zakazu i ograniczenia ich kreatywności, poruszanie się po boisku to kpina (jakby grali z opaskami na oczach). Zrobiłem już z 10 taktyk, żadna nie działa jak trzeba. Wygląda mi na to, że ten FM to kasa wywalona w błoto, nijak ma się do FM2011, który jest w porównaniu z obecną wersją majstersztykiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...