Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

No a ja się zastanawiałem czemu mnie tak skrzydłowi Sportingu jadą, a potem zaczaiłem ze to faktycznie przez łatkę. Śmiesznie to wygląda czasami, jakby na jakichś wrotkach jeździli (gram na tradycyjnych kulkach). A co do tego, że nie włącza się ekran meczowy tak długo, to właśnie u mnie jest odwrotnie, bo mi się dłużej włącza...

Odnośnik do komentarza

Nie tylko szkrzydłowi zachowują się jak Robben i ganiają z piłką po całym boisku nie podając do nikogo, nawet jak poustawiasz odpowiednio ofensywnych pomocników którzy mają w ulubionych zagraniach "często atakuje z piłką" to zaczną ślizgi na stoku slalomowym ;) Twoi obrońcy też będą się tylko przyglądać z podziwiem jak szaleni dryblerzy z ekipy kompa ich mijają

 

Z komentarzy wnioskuję, że dzięki nieudanemu silnikowi panowie z SI na siłę próbują całą piłkę spakować w jeden wór o nazwie Barcelona. Najpierw było to klepanie piłki przed polem karnym (nawet przez dużo słabsze drużyny), a tym razem większość piłkarzy to wielokrotne wcielenia Messiego (mowa tu o łatwości dryblingów i zachowaniu "tyczek" zwanych obrońcami). A ja również już byłem zdecydowany kupić gierkę na święta, ale w obliczu tej aktualizacji trzeba będzie poczekać. Oby nie do kwietnia, bo wtedy to już można sobie darować tą odsłonę :angry:

Odnośnik do komentarza

Może Si powinno przemyśleć roczną przerwę w serii? Wydaje mi się, że dając sobie 2 lata czasu, mogli by bardziej dostosować swoje dzieło. W między czasie mogli by wydać "łatkę" z nową bazą danych na nowy sezon.

 

Co do klepania piłki. Oglądam sporo meczy różnych lig. Wydaje mi się, że ciągłe rozgrywanie piłki jest dość "popularne" w obecnym futbolu. Dla słabszych drużyn jest też to sposób na przetrwanie. Kwestia leży tylko w tym jaki jest tego efekt.

Odnośnik do komentarza

Wujek Przecinak ja jednak liczę, że SI zepnie poślady i uporają się szybko z tym silnikiem meczowym. Rok temu na święta już nie było takich rażących błędów w FM-ie.

 

 

Witam, w czasie akutualizacji Steama mam taki problem : unable to open WriteMiniDump.exe for writing.

Ktos wie o co chodzi ?

 

Tu masz rozwiązanie problemu, tylko że po angielsku => LINK

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...