Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

A korzystasz z FMRTE? Bo jeśli tak to bardzo możliwe że zablokowali ci tablice wyników a przynajmniej tak nie którzy twierdzą bo ja korzystam z FMRTE i mi np na tablicy wyników w ogóle punktów nie dodaje a tam się punktuje np za każde zwycięstwo i od razu powinno aktualizować wynik. Albo po prostu tablica wyników też jest pełna błędów i nie każdemu działa tak jak powinna.

Odnośnik do komentarza

nie używam FMRTE ani żadnego innego edytora, a może dodatki typu nowa liga też to blokują lub jakieś pliki FAKE ?

 

a może antyvirus blokować wysyłanie ?

 

Liga możliwe natomiast co do faków to wątpie bo sam ich używam i jednak przez jakiś czas punkty mi naliczało.

Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie T-Mobile Ekstraklasy.

 

Awansowałem do TME z 2 ligi (dodatek CmRev) i zauważyłem, że w terminarzu pierwszego zespołu pojawiły mi się mecze Młodej Ekstraklasy.. Będę musiał je rozgrywać?

 

Nie będziesz musiał tych spotkań rozgrywać. W FM domyślnie ustawione jest, że prowadzisz tylko pierwszy skład. Drużyny rezerwowe i młodzieżowe możesz prowadzić, ale nie musisz, masz możliwość wybrać, który członek sztabu szkoleniowego będzie zajmował się poszczególną kadrą lub zatrudnić im osobnych trenerów.

Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie T-Mobile Ekstraklasy.

 

Awansowałem do TME z 2 ligi (dodatek CmRev) i zauważyłem, że w terminarzu pierwszego zespołu pojawiły mi się mecze Młodej Ekstraklasy.. Będę musiał je rozgrywać?

 

Nie będziesz musiał tych spotkań rozgrywać. W FM domyślnie ustawione jest, że prowadzisz tylko pierwszy skład. Drużyny rezerwowe i młodzieżowe możesz prowadzić, ale nie musisz, masz możliwość wybrać, który członek sztabu szkoleniowego będzie zajmował się poszczególną kadrą lub zatrudnić im osobnych trenerów.

 

Serio? Bo na stronie CmRev jest napisane, że to bug tej wersji dodatku, oraz, że nie da się ominąć prowadzenia zespołu ME (podkreślam - ME, nie rezerw, nie U-18).

 

Ściągnąłem nową wersję dodatku, odpaliłem nową grę w T-Mobile Ekstraklasie i terminarz jest bez spotkać ME. Szkoda tylko, że 4 sezony gry od II ligi idą się kochać.

Odnośnik do komentarza

Serio? Bo na stronie CmRev jest napisane, że to bug tej wersji dodatku, oraz, że nie da się ominąć prowadzenia zespołu ME (podkreślam - ME, nie rezerw, nie U-18).

 

Ściągnąłem nową wersję dodatku, odpaliłem nową grę w T-Mobile Ekstraklasie i terminarz jest bez spotkać ME. Szkoda tylko, że 4 sezony gry od II ligi idą się kochać.

 

Sorry za wprowadzenie w błąd. Na tym dodatku zacząłem grać kilka dni temu, więc bugów z wcześniejszych wersji nie znałem.

Odnośnik do komentarza

Gdy bogacz przejmuje stery, tak się dzieje. Glazer jest stary więc szybko odchodzi na emeryturę i ktoś go zastępuje. Narodowość losowa. U mnie w FM 2012 Real Madryt był w posiadaniu Polaków.

 

Co do Tablicy Wyników - każda ingerencja w bazę danych, dodatkowe ligi, choćby jedna zmiana w edytorze, powoduje, iż się nie uaktualnia. Tylko czysta baza jest brana pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

Sugerujesz, iż należałoby przenieść ciężar akcji na skrzydła?

 

Nie tylko szkrzydłowi zachowują się jak Robben i ganiają z piłką po całym boisku nie podając do nikogo, nawet jak poustawiasz odpowiednio ofensywnych pomocników którzy mają w ulubionych zagraniach "często atakuje z piłką" to zaczną ślizgi na stoku slalomowym ;) Twoi obrońcy też będą się tylko przyglądać z podziwiem jak szaleni dryblerzy z ekipy kompa ich mijają

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...