Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Update giteza jest dosyć fajny jeśli chodzi o PL ligę

 

No to Gitez!

 

Zgadza się, sam gram i sobie chwalę, tylko szkoda, że nikt nie pokusił się o research i dodanie piłkarzy do klubów ;)

 

Śmiałem się z przekręcenia nazwiska tylko :)

 

Vami: Zarzut do mojego dodatku czy braku innych? To bardziej niż rozbudowanie bazy o niższe szczeble i piłkarzy na nich miało być uaktualnienie składów, poprawienie małych błędów (jak np. formacje używane przez poszczególnych trenerów itp.), ale kilku polskich juniorów z kraju i zagranicy dodałem.

 

Chodzi o to, że fajnie jakby ktoś do II ligi dopisał składy :)

Odnośnik do komentarza

Śmiałem się z przekręcenia nazwiska tylko :)

 

Wybacz mój błąd ale to może przez to że skojarzyło mi się z tym że dodatek jest git :P

 

Witam.

Jest gdzieś może spis dat, w jakich pojawiają się nowi juniorzy dla wszystkich lig ?

Ewentualnie jeśli nie ma; kiedy w polskiej lidze pojawiają się nowi kandydaci na juniorów?

 

http://www.centrumfm.org/news-1744,Kiedy_sie_pojawiaja_nowi_pilkarze_w_FM_13_.html

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam pytanie, czy Wam też tak długo ładuje skrzynkę wiadomości? Problem polega na tym, że cały interface chodzi płynnie, jednak jakiekolwiek przejście do Inboxa kończy się kilkusekundowym czekaniem na jego załadowanie. Jest to dość problematyczne, gdy np. dostaje wiadomość nt. obserwowanych zawodników, bo po wejściu w profil każdego przy wyjściu muszę czekać i czekać... Raz ok, ale wiele razy to już nudne się robi i całkiem czasochłonne. W czym może tkwić problem? Za dużo dodatków graficznych (mam w sumie tylko loga klubów/rozgrywek głównie z Europy)? A może jest jakiś sposób na zmniejszenie liczby wiadomości przechowywanych w skrzynce? Bo o ile pamiętam to na początku, zanim się dopchała do końca to wszystko działało dobrze.

sprawdź czy masz włączone buforowanie skórki, jak będzie włączone to powinno już nie być problemów

 

Juz problem chwilowo rozwiazalem, znalazlem rady od jednego z devow na oficjalnym forum gdyz nie tylko mnie to dotyczylo. Jezeli ktos napotka podobny blad nalezy skasowac folder ustawien gry (user>appdata>roaming>sports interactive). na jakis czas problem mija i da rade tak pol sezonu zagrac, potem czynnosc nalezy powyorzyc. Jest to prowizoryczne rozwiazanie, ale fix bedzie w kolejnym update, bo juz wiedza gdzie lezy blad. Dodam tylko, ze wywalanie dodatkow graficznych, wlaczanie buforowania, czyszczenie bufora nie pomagalo. W tej chwili po takim zabiego inbox laduje mi sie ok 1sek, moze mniej, przed wykonaniem zalecen devow trwalo to ok 10sek na poczatku drugiego sezonu (sprzet i5, 4gb ramu).

Odnośnik do komentarza

Mam problem, mam zaznaczone sortowanie graczy po WYBORZE oraz dodatkowo po POZYCJI. Natomiast często zdarza się tak, że pozycję się zaczynają mieszać, tzn. bramkarz jest gdzieś w środku, obrońca od góry itd. Jak wybiorę pierwszego gracza do składu to sortowanie automatycznie wraca do kolejności wg. pozycji i nie ma z tym problemów. Zna ktoś na to rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza

Nie mogę przedłużyć kontraktu z klubem, mimo, iż wygrałem ligę z ogromną przewagą, a zarząd zareagował pozytywnie na grę drużyny. Ponadto nagroda menadżera sezonu w Wiśle i korona króla strzelców.

 

Mam problem z herbami. Mimo, iż wgrane, nie wyświetlają się niektóre z angielskiej Premier League. Akurat z tej ligi, w którą gram. No i zdjęcia zawodników, choć w folderze są umieszczone i plik xml prawidłowy. Myślę, że winą może być najnowszy update na steamie, ale tego już nie cofnę.

 

Sprawdź czy nei kłócą Ci się z innymi fotkami jeżeli wcześniej jakieś wrzucałeś.

 

Jest jeden folder.

Odnośnik do komentarza

Kolejne pytanie: W poprzednich wersjach była wygodna możliwość przejścia z ekranu klubu x do ekranu klubu y z tej samej ligi za pomocą listy rozwijanej, która znajdowała się w menu u dołu.

Czy teraz jedyną możliwośią takiego przejścia są suwaki koło herbu klubu? Czy też coś przeoczyłem? Te suwaki utrudniają funkcjonowanie, bo już nie mogę przejść do klubu, który bezpośrednio mnie interesuję, tylko muszę przewijać dopóki go nie znajdę :/

Odnośnik do komentarza

w jaki sposob przygotowujecie zespol do sezonu? Ja mam caly czas z tym problem. Zawodnicy w okolicy 70 minuty maja kondycje 75-70%. Najgorzej jak mam mecz sroda-sobota. Wtedy kilku zawodnikow musze odstawic poza sklad bo maja kondycje ponizej 90%

 

Cały sezon trenują FITNESS HARD i w dupie mam ich narzekania. Nie podoba się? Free transfer.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu szukałem zdjęć stadionów z Polski do megapacka sortitoutsi ID stadionów brałem z FMRTE i w wynikach pojawił mi się klub RKS Radomsko wpisałem więc nazwe tego klubu w mojej grze ale mi go nie pokazało w oficjalnym edytorze ten klub widnieje więc poszperałem trochę i znalazło się jeszcze więcej klubów po kroju RKS Radomsko i tutaj moje pytanie jak w grze doszukać się tego rodzaju klubów? Bo skoro FMRTE je znajduje to gdzieś być muszą.

Odnośnik do komentarza

Irytują mnie jeszcze 2 rzeczy. Ogromna ilość bramek samobójczych, prawie w co drugim meczu przeciwnik wbija na moje konto swojaka. Dodatkowo "piąty" sędzia, który po lewej stronie jest nie za linią końcową tylko jakieś 3 metry wgłąb boiska

 

... i raptem w poskiej lidze każdy napastnik trafia z woleja z niemal zerowego konta :) I ze swojakami się zgodzę.. w sezonie sam Astiz u mnie z 5 strzelił.

Odnośnik do komentarza

Bramki z zerowego kąta owszem - padają w nadmiarze. Ale zarówno ja je strzelam, jak i tracę. Na forum SI zaś za największy błąd silnika uchodzi zbytnia skuteczność obrońców i mała ilość strzałów (chcieli ograniczyć względem wersji bez patcha i przegięli w drugą stronę).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...