Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilkunastu lat gram w fm kupujac rok rocznie gre. Fm 2013 uwazam za najbardziej nieudana wersje. Oprocz nieprzyjaznego interfejsu jest jedna rzecz ktora najbardziej mnie irytuje.

Grajac lige angielska druzyna z big 4 w 8 kolejkach zdobywam 1 punkt w dodatku po solidnym wzmocnienu druzyny, zatrudnieniu swietnych trenerow, taktyce ktora sprawdza sie od lat. Zreszta czego juz nie probowalem zeby wygrac....

Porazka u siebie ze swansea 1:6 powoduje, ze wale klawiatura w stol.

To samo w innych ligach.

Albo gra jest tak trudna, ze z ponad 15 letnim doswiadczeniem fm nie jestem w stanie wygrac, albo jest az tak duzo bledow.

Kazde z rozwiazan powoduje, ze ja mam juz dosyc.

Wracam do fm 12 - zdazyli poprawic muz bledy.

Gra jest spieprzona, ale aż tak bym nie demonizował. Patch odrobinę zmienił silnik meczowy na plus. Grając Polonią osiągam podobne wyniki jakie osiąga ona w lidze.

Ilość strzałów o której wspomniał Vami też u mnie jakoś drastycznie nie spadła - widocznie już wcześniej miałem taką sobie taktykę.

Co do interfejsu to większość na niego narzeka. Jest zero intuicyjny i mało przejrzysty.

Odnośnik do komentarza

Od kilkunastu lat gram w fm kupujac rok rocznie gre. Fm 2013 uwazam za najbardziej nieudana wersje. Oprocz nieprzyjaznego interfejsu jest jedna rzecz ktora najbardziej mnie irytuje.

Grajac lige angielska druzyna z big 4 w 8 kolejkach zdobywam 1 punkt w dodatku po solidnym wzmocnienu druzyny, zatrudnieniu swietnych trenerow, taktyce ktora sprawdza sie od lat. Zreszta czego juz nie probowalem zeby wygrac....

Porazka u siebie ze swansea 1:6 powoduje, ze wale klawiatura w stol.

To samo w innych ligach.

Albo gra jest tak trudna, ze z ponad 15 letnim doswiadczeniem fm nie jestem w stanie wygrac, albo jest az tak duzo bledow.

Kazde z rozwiazan powoduje, ze ja mam juz dosyc.

Wracam do fm 12 - zdazyli poprawic muz bledy.

Gra jest spieprzona, ale aż tak bym nie demonizował. Patch odrobinę zmienił silnik meczowy na plus. Grając Polonią osiągam podobne wyniki jakie osiąga ona w lidze.

Ilość strzałów o której wspomniał Vami też u mnie jakoś drastycznie nie spadła - widocznie już wcześniej miałem taką sobie taktykę.

Co do interfejsu to większość na niego narzeka. Jest zero intuicyjny i mało przejrzysty.

Może i poprawili silnik meczowy na plus, ale tylko w obronie imo. Wydaje mi się, jakby sknocili teraz gre w ataku. Średnia ilość strzałów obu drużyn na mecz to około 7. Wcześniej miałem spokojnie ponad 16 strzałów, z czego połowa była celna. Podobnie było często z moimi przeciwnikami, przez co mecze były ciekawsze. Teraz ciekawe akcje pokazywane są może 2-3 na połowę i to faktycznie przy ciekawym meczu. Wyjątkiem miałem ostatni mecz z Juve w LE (gram Wisłą), który przegrałem 6-4, ale i tu liczba strzałów też nie powalała. Ja miałem 6 i 4 celna, a Juve 9 i 7 celnych.

A jeszcze bardziej dobijające jest to, ze nawet jak mam lekką przewagę i przeciwnik odda tylko 3 strzały i jeden celny, to i tak strzeli bramkę i wygra mecz, ale to już norma w FMie :D

Odnośnik do komentarza

Od kilkunastu lat gram w fm kupujac rok rocznie gre. Fm 2013 uwazam za najbardziej nieudana wersje. Oprocz nieprzyjaznego interfejsu jest jedna rzecz ktora najbardziej mnie irytuje.

Grajac lige angielska druzyna z big 4 w 8 kolejkach zdobywam 1 punkt w dodatku po solidnym wzmocnienu druzyny, zatrudnieniu swietnych trenerow, taktyce ktora sprawdza sie od lat. Zreszta czego juz nie probowalem zeby wygrac....

Porazka u siebie ze swansea 1:6 powoduje, ze wale klawiatura w stol.

To samo w innych ligach.

Albo gra jest tak trudna, ze z ponad 15 letnim doswiadczeniem fm nie jestem w stanie wygrac, albo jest az tak duzo bledow.

Kazde z rozwiazan powoduje, ze ja mam juz dosyc.

Wracam do fm 12 - zdazyli poprawic muz bledy.

 

gram w ta grę od championship manager I (nie 01 tylko I) i jak narazie idzie mi jakoś, gram Widzewem (bida aż piszczy)i w pierwszym sezonie bez wzmocnien mistrz i awans do LM oczywiście w grupie LM same becki tylko jeden remis z porto na wyjeździe w drugim sezonie 4 wzmocnienia za free i jak narazie prowadzę w lidze więc trudna to ona nie jest ale zauważyłem już od serii 2012 że rozmowy motywacyjne maja bardzo duży wpływ na gre zespołu, jeśli przed meczem powiem im ze sa na zielono to o wynik jestem spokojny, ale jak już coś spieprzę w rozmowach i są niezadowoleni to porażki sa seriami do czasu aż im przejdzie foch;)

interfejs spieprzony totalnie, transfery to zwalone po mistrzowsku żeby kupić zawodnika wartego 3 tys funtów to muszę dać ponad milion a najbardziej mnie denerwuje ta klepka ala barca trochę to śmiesznie wygląda jak gram puchar z Wigrami suwalki a oni qrwa jak messi i iniesta klepią i jeszcze że jak chce zobaczyć wynik jakiegoś meczu to nie ma tak jak w starych seriach tylko generuje raport itd, ale generalnie nie jest najgorzej były gorsze premiery

Odnośnik do komentarza
transfery to zwalone po mistrzowsku żeby kupić zawodnika wartego 3 tys funtów to muszę dać ponad milion

 

Jakiś przykład? Nigdy się z czymś takim nie spotkałem.

 

teraz juz nie pamietam jak sie nazywal to byl jakis ukrainiec i byl warty ok 3 tys bo mu sie kontrakt konczyl dawalem ponad 800 tys i odrzucali

 

ale teraz sprawdzalem na szybko i Romeo Smarandache z U Cluj wartość 26 tys funtow a na moja oferte która wynosiła 2,2 mln oni przedstawili swoją, proszę o to link

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d4db9b7f8f9148fa.html

 

qrwa myślałem że z krzesła spadne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...