Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

małe pytanko czy da się jakoś przyśpieszyć grę ? ze sposobów jakich już używam to chyba najszybsze przetwarzanie danych , zmiana priorytetu na wysoki hmm mała baza danych i coś napewno jeszcze w ustawieniach gry. Odrazu zastrzegam że nie chcę przechodzić na 2D ani tryb classic . Z góry dziękuje za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza

Ta latka poprawia TYLKO silnik meczowy. Terminarz bedzie poprawiony w pelnej latce, przed swietami.

 

No właśnie nie to końca tylko silnik meczowy, bo na przykład w lidze rosyjskiej poprawili datę rozgrywania finałowego meczu w pucharze, żeby nie kolidowała z powołaniami na mistrzostwa świata (więcej: http://www.sigames.com/news/14201/FM2013+Update+1313)

 

W temacie, który założyłem na forum SI (http://community.sigames.com/showthread.php/331496-Complaints-from-fed-up-Polish-player) wyszło, że albo ten bug nie został nikomu przez naszego researchera zgłoszony albo zaginął gdzieś u nich i po prostu o nim zapomnieli :)

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym rozegranym meczu po poprawce, zmiany widoczne są gołym okiem. Gra w obronie na plus - chociaż czasem aż do przesady odbierają te piłki. Gra pressingiem w końcu to gra pressingiem. Po ustawieniu intensywnego + ostry odbiór gra mojej drużyny wygląda tak jak chciałem. Nie zauważyłem też żadnych ślizgów. Strzałów rzeczywiście mniej ale nie tak jak ktoś wyżej napisał, że jeden ;) Klepanie piłki także troszkę ograniczyli ale patrząc z perspektywy Ekstraklasy i tak jest tego elementu za dużo.

 

Tak jak napisałem, wrażenia po pierwszym meczu ale całkiem pozytywne.

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę do kogoś biegłego w angielskim o napisanie o tym błędzie na "bugowym" forum SI. Błagam.

 

Done, http://community.sigames.com/showthread.php/318762-Poland-(Official)-League-Specific-Issues?p=8308770&viewfull=1#post8308770

 

a o co chodzi z tym błędem w polskiej lidze ?

 

Polska ekstraklasa zaczyna rundę wiosenną miesiąc później niż powinna przez co grając w lidze, pucharze i Lidze Mistrzów/Europy masz mecze co 2-3 dni upakowane.

Odnośnik do komentarza

Musiałbyś dobrać się do zawartości pliku dmp wcześniej w tym temacie pisałem jak to zrobić. A co do samego problemy jeśli w między czasie od gry w FM12 a 13 zmieniłeś kompa to nic dziwnego że masz crash dumpy wiem coś o tym sam po sobie.

szukam szukam i nie mogę znaleźć herbów do polskich drużyn z niższych lig, dla drużyn typu SMS Łódź, Sokół Aleksandrów Łódzki, Hetman Zamość itp pomoże ktoś?

 

http://sortitoutsi.n.../metallic-logos

 

dzieki za link wszystko smiga

 

 

panowie po nowej aktualizacji wlaczam mecz i ogladam i oczom nie wierze moi obroncy wykonuja wslizgi sa agresywni w odbiorze;) chyba to wwszystko idzie w dobrym kierunku

Odnośnik do komentarza

Czy ten nowy fix od SI poprawia błąd z wywalaniem gry?

Zaczął karierę i już po dwóch tygodniach przy okazji jakiś meczów springowych mam crush dump. Na urlopie to samo - więc nie da się grać...

 

Ten fix naprawiał błąd z wywalaniem gry jak się rozmawiało z zawodnikiem czy przeglądało raporty natomiast to nie był crash dump tylko zawieszenie się gry czy wywalenie do pulpitu z info że program przestał działać a na samego crash dumpa wiele nie poradziesz jedyna rada to wymiana podzespołów komputera bo w moim przypadku akurat okazało się że po zmianie kompa crash dumpy ustały. Jedyne co możesz zrobić to zobaczyć treść tego crash dumpa wpisać jego część w google i sprawdzić co ludzie piszą ale pewnie będzie żeby zainstalować Net.Fameworka czy Microsoft Redistributable Package ale to pewnie i tak masz zainstalowane. Ja na poprzednim kompie męczyłem sie z crash dumpami wiem że są irytujące ale niestety też będziesz się musiał z nimi męczyć i zapisywać sobie częściej gry a wątpię żeby SI w najbliższym czasie rozwiązało ten problem raz a dobrze tu raczej jest kwestia pisania rdzenia/silnika całej gry na nowo a taka zmiana może nastąpi w FM15 może później ale też pewności nie ma czy crash dumpy zostaną rozwiązane. Jeszcze możesz spróbować zamieścić treść błędu na forum SI może tam ktoś pomoże rozwiązać problem.

 

znalazłem taka wypowiedz i jestem zdumiony...

tu nie chodzi o jakiestam crashe tylko o wywalanie do windowsa przy każdym kliknięciu w zasadzie w cokolwiek w grze...

Nie bardzo rozumiem wobec tego czy mam zapisywac gre przez każdym kliknięciem???

Krótko mówiac sprzedali chłam który nie działa i jeszcze próbuja udowodnić ze murzyn jest jednak chinczykiem

Kurestwo to najmniej wulgarne słowo, które przychodzi mi do głowy...

Odnośnik do komentarza

Czy ten nowy fix od SI poprawia błąd z wywalaniem gry?

Zaczął karierę i już po dwóch tygodniach przy okazji jakiś meczów springowych mam crush dump. Na urlopie to samo - więc nie da się grać...

 

Ten fix naprawiał błąd z wywalaniem gry jak się rozmawiało z zawodnikiem czy przeglądało raporty natomiast to nie był crash dump tylko zawieszenie się gry czy wywalenie do pulpitu z info że program przestał działać a na samego crash dumpa wiele nie poradziesz jedyna rada to wymiana podzespołów komputera bo w moim przypadku akurat okazało się że po zmianie kompa crash dumpy ustały. Jedyne co możesz zrobić to zobaczyć treść tego crash dumpa wpisać jego część w google i sprawdzić co ludzie piszą ale pewnie będzie żeby zainstalować Net.Fameworka czy Microsoft Redistributable Package ale to pewnie i tak masz zainstalowane. Ja na poprzednim kompie męczyłem sie z crash dumpami wiem że są irytujące ale niestety też będziesz się musiał z nimi męczyć i zapisywać sobie częściej gry a wątpię żeby SI w najbliższym czasie rozwiązało ten problem raz a dobrze tu raczej jest kwestia pisania rdzenia/silnika całej gry na nowo a taka zmiana może nastąpi w FM15 może później ale też pewności nie ma czy crash dumpy zostaną rozwiązane. Jeszcze możesz spróbować zamieścić treść błędu na forum SI może tam ktoś pomoże rozwiązać problem.

 

znalazłem taka wypowiedz i jestem zdumiony...

tu nie chodzi o jakiestam crashe tylko o wywalanie do windowsa przy każdym kliknięciu w zasadzie w cokolwiek w grze...

Nie bardzo rozumiem wobec tego czy mam zapisywac gre przez każdym kliknięciem???

Krótko mówiac sprzedali chłam który nie działa i jeszcze próbuja udowodnić ze murzyn jest jednak chinczykiem

Kurestwo to najmniej wulgarne słowo, które przychodzi mi do głowy...

 

kończę już 2 sezon i ani razu mnie nie wywaliło ani jednego crash dampa i dziwi mnie to co ci się dzieje może masz za słabego kompa? chociaż mój tez nie jest jakiś mega wypasiony ale daje rade mam 4 gb ramu grafika ati hd 5700 1 gb i procek 4 rdzeniowy x 3,0

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem i z własnego doświadczenia w bardzo dużej ilości przypadków ludzie mają crash dumpy jeśli mają procesory AMD w większości przypadków Phenom II i te z rodziny Bulldozer gdzie w przypadku tych drugich procków to samo AMD dało ciała bo na nich problemy są w bardzo wielu grach a kilku przypadkach dochodzi nawet do takich sytuacji że gry w ogóle na nich nie działają.

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem i z własnego doświadczenia w bardzo dużej ilości przypadków ludzie mają crash dumpy jeśli mają procesory AMD w większości przypadków Phenom II i te z rodziny Bulldozer gdzie w przypadku tych drugich procków to samo AMD dało ciała bo na nich problemy są w bardzo wielu grach a kilku przypadkach dochodzi nawet do takich sytuacji że gry w ogóle na nich nie działają.

 

Może coś w tym jest, bo ja nigdy nie miałem "wylotu" do windowsa, a mam procesor intela.

Odnośnik do komentarza

tu nie chodzi o jakiestam crashe tylko o wywalanie do windowsa przy każdym kliknięciu w zasadzie w cokolwiek w grze...

Nie bardzo rozumiem wobec tego czy mam zapisywac gre przez każdym kliknięciem???

Krótko mówiac sprzedali chłam który nie działa i jeszcze próbuja udowodnić ze murzyn jest jednak chinczykiem

Kurestwo to najmniej wulgarne słowo, które przychodzi mi do głowy...

 

Nie bardzo rozumiem co się tu dzieje...

Jedyny wstepnie zasygnalizowany temat o problemach z gra został zamknięty!

Cały internet az huczy, że gra się wywala non stop i natychmiast a u was wszyscy wszystko maja cacy! Jaja se robicie????

Grm w FM od poczatku jego istnienia a wczesniej w CM i po 14 latach kupiłem kolejna odsłona która zwyczajnie nie działa!!!!!!!!!!

Cierpliwie czekam az na moim ulubionym forum pojawia sie solucje lub podpowiedzi w tym temacie bo tez chciałbym sobie pograć a tu ZERO!

rozumiem, ze mam cierpliwie czekac na wesje FM14 bo w te pechowa 13 sobie nie pogram...

Ktoś mi gdzies doradził zebym kupił kilka sztuk, któras powinna działac...

 

1. Powiedz dokładnie i spokojnie o co chodzi, bo nikt nie będzie ci w stanie pomóc i odpowiedzieć na taki post jak powyższe.

2. Internet nie huczy że gra się wywala non-stop, bo tak nie jest. Ilość crash dumpów jest raczej mała. Często ludzie mają poinstalowany sprzęt bez sterowników, stare BIOSy itp. Niektóre paczki z grafiką albo uaktualnienia bazy danych też powodują problemy (co nie jest winą gry).

3. Nie masz kupować kilku sztuk, to głupota, po prostu zainstaluj dobrze tą jedną. Nie wiem, przeczyść sobie system, przeinstaluj grę, jak nie masz pomysłów - napisz na forum SI, gdzie raczej żadnego crasha nie przepuszczają bez pomocy: http://community.sig...echnical-Issues

4. Steam wyświetla mi rozegrane 257 godzin w betę i pełną wersję FM13. Żadnego crasha.

 

Ale ogólnie to dopóki nie napiszesz o co chodzi to będziesz wyglądał jak rozhisteryzowany krzykacz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...