Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Co do terminarza eMŚ to nie jest czasem tak, że w tej edycji terminarz jest losowany bo i tak one dopiero startują. Prawdziwy będzie w FM14 kiedy zespoły będą miały do rozegrania tylko końcówkę eMŚ.

 

Co do kwot transferowych to mnie to nie irytuje. Może poprawili AI i inni trenerzy nie sprzedają już talentów za przysłowiową czapkę gruszek. Zawsze można zakupić piłkarzy którym kończą się kontrakty albo tych którzy są na liście transferowej.

 

Mnie zaczyna wkurzać coś innego, mam w zespole talent na 5 gwiazdek i go wypożyczyłem. Ma jeszcze 1,5 roku kontraktu i jak chcę z nim przedłużyć umowę to on żąda astronomicznych kwot. U was też tak jest?

Odnośnik do komentarza

Ehhh i pierwszy Crash Dump... nawet nei wiem od czego...

 

 

Jakbym wiedział ze z ta gra bedzie tyle problemow to bym jej nie kupował... w tamtym roku ściągnąłem i nigdy nie miałem Crasha... a teraz oryginał i takie jebitne rzeczy

 

no i urwa znowu, skad mam teraz wiedziec od czego te błędy ??

 

http://img841.images...24/dfgdfgap.jpg

 

do 3 razy sztuka, mam dosc tego zepsutego ciulstwa, wiecej nie kupie oryginalnej gry z serii FM, tyle w temacie

 

 

_____

Pisałem Ci to na PW, ale tak dla formalności i dla potomnych napiszę również tutaj - chwalenie się piratami nie jest mile widziane na forum. Bana nie dostaniesz, bo Twoje piractwo dotyczy poprzedniej edycji, a obecnie posiadasz oryginał, ale jeśli sytuacja się powtórzy to skończy się to czymś więcej niż tylko upomnieniem na PW.

Dudek

Edytowane przez Dudek
Odnośnik do komentarza

Musiałbyś dobrać się do zawartości pliku dmp wcześniej w tym temacie pisałem jak to zrobić. A co do samego problemy jeśli w między czasie od gry w FM12 a 13 zmieniłeś kompa to nic dziwnego że masz crash dumpy wiem coś o tym sam po sobie.

szukam szukam i nie mogę znaleźć herbów do polskich drużyn z niższych lig, dla drużyn typu SMS Łódź, Sokół Aleksandrów Łódzki, Hetman Zamość itp pomoże ktoś?

 

http://sortitoutsi.net/graphics/style/3/metallic-logos

Odnośnik do komentarza

Musiałbyś dobrać się do zawartości pliku dmp wcześniej w tym temacie pisałem jak to zrobić. A co do samego problemy jeśli w między czasie od gry w FM12 a 13 zmieniłeś kompa to nic dziwnego że masz crash dumpy wiem coś o tym sam po sobie.

szukam szukam i nie mogę znaleźć herbów do polskich drużyn z niższych lig, dla drużyn typu SMS Łódź, Sokół Aleksandrów Łódzki, Hetman Zamość itp pomoże ktoś?

 

http://sortitoutsi.n.../metallic-logos

 

 

 

pierdziele to, poinstaluje jakies wynalazki od microshitu i w ogole kompa nie wlacze... po prostu stracilem 110zl i tyle

 

godi badaj PW

Odnośnik do komentarza

Terminarza chyba nie zmienili.

 

Zmian w silniku to ja specjalnie nie widzę. Obrona dalej gra piasek, bramkarze wypluwają przed siebie piłki, s sami zawodnicy ślizagją się po boisku.

 

Ok, przeciwnicy grają lepiej w obronie.

 

Stop, jednak nieco poprawili odbiór. Nasi zawodnicy wydają się nie uciekać od piłki.

Będę testował dalej.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi się wydaje, że obrońcy dalej zachowuja się jak dzieci we mgle? Niby minimalna poprawę widać, ale dalej jest to delekie od ideału.

Minimalna poprawa chyba jest.Zauważyłem nawet skuteczny wślizg. Niestety masz rację. Silnik meczowy dalej daleki jest od ideału. Jazdy figurowej na łyżwach nie udało się wyeliminować i pewnie się już nie uda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...