Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, ten temat nie jest już tak głupi jak poprzedni, a ma potencjał na to, żeby stać się znakomitym. Mamy na forum wiele ciekawych osobistości z których każda posiada jakieś poglądy, zestaw wartości i szeroko pojęte zdanie w różnych tematach. W tym temacie będzie możliwość zapytania o cokolwiek, wybranego przez poprzednika, bądź przez lud, delikwenta.

Myślę, że optymalnie będzie, gdy jedna osoba będzie udzielała odpowiedzi przez tydzień.

 

Możecie pytać o co chcecie. Liczę na Waszą powagę, żebyście nie zalali mnie potokiem gówna (chociaż cenię figle), bo jako demiurg tego tematu do odpowiedzi jako pierwszego nominuję siebie. Proszę jedynie o numerację pytań, żeby łatwiej było mi udzielić riposty.

 

Dotychczas pod obstrzałem pytań znaleźli się:

1) @lad 

2) @krzysfiol

3) @Reaper

4) @Jahu

5) @z0nk

6) @Feanor

7) @me_who

8) @ajerkoniak

9) @Vami

10) @Gabe

11) @Ingenting

12) @Dudek

13) @jasonx

14) @kolek23

15) @T-m

16) @Meler

17) @Gacek

18) @stefan1984

19) @tio

20) @klinsmann

21) @schizzm

22) @Perez

23) @Hajd

24) @SZk

25) @pescar

26) @Seju

27) @Brudinho

28) @wwosik

29) @Hidalgoo

30) @Mauro

31) @dziki_ryj_

32) @Man_iac

33) @Lucifer Morningstar

34) @jmk

35) @szramek

36) @lad

37) @Pulek

Odnośnik do komentarza

Kurwa, wiedziałem :angry: :angry:. Odpowiem.

 

1. Zaprzyjaznisz sie z Hydem?

 

Rozumiem, że chodzi Ci o to, czy podałbym mu rękę na przywitanie i był w stanie z nim normalnie porozmawiać/napić się? Nie miałbym z tym problemu, chociaż użytkownik Hyde jest niezmiernie wkurwiającym typem. Człowiek ukrywający się na CMF pod pseudonimem Hyde, niekoniecznie musiałby taki być. Najlepszy przykład na rozgraniczenie internetu i świata poza komputerem to zloty forumowe, gdzie pomimo wielu różnic i internetowych aktów chuligaństwa, nikt nigdy nikomu nie wpierdolił (chyba, że w szachy).

 

2. Wolisz w pupe czy w gardlo?

 

W gardło, bo już będąc dzieckiem buntowałem się przed przyjmowaniem czopków poprzez zacisk pośladów.

 

3. Czy lubisz placki?

 

Lubię, ale nie na słodko.

 

4. W ilu ruchach kończysz?

 

To zależy z kim gram.

Odnośnik do komentarza

5. A gdyby tu było nagle przedszkole, w przyszłości?

 

Czy konie mnie słyszo? mellow.gif

 

 

6. Masz syna geja, kibica Liverpoolu, który jest lewakiem. Dusisz czy kończysz sprawę nożem?

 

Duszę i kończę sprawę nożem. A na serio - myślę, że miłość rodzicielska jest w stanie wybaczyć wiele, a i mój światopogląd już nie jest tak radykalny jak kilka lat temu. Nie oznacza to oczywiście, że będę wychowywał swoje dzieci w zgodzie z duchem nowoczesności i ideałami Sylwestra Sierakowskiego, ale staram się spojrzeć na pewne sprawy nieco bardziej życiowym i liberalnym okiem. Najłatwiej powiedzieć, że wyjebałoby się bachora z domu na zbity pysk, ale nie wydaje mnie się, żeby każdego było na to stać.

 

 

7. Skąd się wziął Twój nick?

 

Dobre pytanie, bo... w sumie to sam nie wiem. Kiedy zaczynałem zabawę z internetem, byłem gnojem podjaranym językiem angielskim i jakimiś komiksowymi bohaterami, więc gdy w którymś tam momencie trzeba było się gdzieś zarejestrować, z reguły podpisywałem się jako Lobo, Raven, Rav i inne tego typu twory. Gdy trafiłem na CMF nick Raven był zajęty, więc musiałem wykombinować coś innego. Pewnie oglądałem Janka Nowickiego w Wielkim Szu i to było pierwsze, co przyszło mi do głowy. Parę lat później żałowałem tego, że nie pomyślałem dłużej nad swoim internetowym alter ego, bo mimo wszystko SZU odgrywa sporą rolę w moim życiu, a nie jestem szczególnie dumny z tej nazwy. Być może kiedyś zmienię sobie nicka, tak jak zrobił to np. Szczurek, ale bardziej prawdopodobne jest to, że internet będzie odgrywał w moim życiu coraz mniejszą rolę, więc wbiję w to chuja.

Odnośnik do komentarza

8. Skąd się wzięła twoja miłość do Evertonu?

 

To trochę dziwna historia, związana z Evertonpoland.com. Brałem udział przy powstawaniu tej strony w 2005 roku, ale później miałem kryzys związany z Evertonem i głupio było mi tam wrócić. Zatarłem więc ślady wiążące mnie z poprzednim nikiem (nawet tu na forum trochę ściemniłem) i zacząłem pisać pod innym pseudonimem, tak żeby nikt mnie nie kojarzył.

A sam Everton oczarował mnie za sprawą Rooneya. W 2004 roku podłączono Cyfrę+ w moim rodzinnym domu i zyskałem możliwość oglądania Premier League na żywo i chociaż Everton grał wtedy chujowo, 16-latek strzelający bramki Arsenalowi i Leeds skradł moje serce. Później przyszło EURO 2004 i olbrzymi zawód podczas ostatniego dnia okienka transferowego (sam się sobie dziwię, że nie przerzuciłem się wtedy na Man United), ale jednakowoż fantastyczny sezon EFC i 4. miejsce w tabeli.

Kryzys o którym wspominałem miał miejsce w następnym sezonie, kiedy to Everton przekurwił z kretesem eliminacje do LM i pucharu UEFA (1:5 z Dynamem Bukareszt do dzisiaj mi się śni), a w lidze nie odniósł zwycięstwa do bodajże listopada. Ponownie wkręciłem się jakoś po zakończeniu sezonu 2005/2006 i zostało mi tak do dzisiaj.

 

9. Czy nadal uważasz że MT to najgorsza władza w internecie?

 

Uważam, że należy rozdzielić ówczesny MT od obecnego. Ponadto uważam, że tamten MT był najgorszą władzą w internecie. Nigdzie nie spotkałem się z takim rygorem i poprawnością, a kasowanie postów uważam za kretynizm najwyższego sortu. Forum CM nie jest oficjalnym oddziałem Sports Interactive, a niektórzy zachowują się tu (bądź zachowywali) jakby połknęli nie jeden, lecz dwa kije, które utkwiły im w dupie na dobre. Rozumiem, że chamstwo należy zwalczać, ale warto przemyśleć środki. Nie powinno być tak, że swoją wypowiedź w internecie muszę przemyśleć dwukrotnie (zakładając, że nie jest ona głupia), żeby czasem kogoś nie urazić. Bo co? Bo będzie mu przykro? Bez sensu.

 

10. Kiedy wyciągniesz jmk z tego kibolskiego bajzla?

 

Nie trawię ingerowania obcych w moje życie, więc tym bardziej nie mam zamiaru kierować czyimś. Inna sprawa, że nie ma chyba żadnej innej grupy społecznej w Polsce, która miałaby w sobie takie pokłady hipokryzji i chyba każdy prędzej czy później to dostrzeże. Pewnie gdyby na Pogoni byłoby inaczej nie zrewidowałbym aż tak bardzo poglądu na tę sprawę, bo w większości przypadków nadal chodzi tylko o dobrą zabawę na stadionie. Niech się bawio, lubię to, ale chyba przeszedłem oficjalnie na emeryturę i zajmę się opierdalaniem słonecznika oraz kiełbachy.

Odnośnik do komentarza

11. Dlaczego jako fani Pogoni dajecie się tak wykorzystywać przez Legię?

 

Rozwiń myśl, bo nie wiem na czym polega to "wykorzystywanie".

 

 

12. Czy jesteś za legalizacją marihuany?

 

Za legalizacją niekoniecznie, natomiast popieram w pełni pomysł depenalizacji tego magicznego zioła. Spieszę z rozwinięciem swojej myśli.

Znając charakter Polaków i naszą mentalność, nawet dozwolenie spożywania alkoholu w miejscu publicznym, jak ma to miejsce np. w Niemczech (w konkretnym landzie, akurat mam na myśli Berlin) skończyłoby się na kilku pijackich burdach i rozpierdalaniem butelek o przystanki autobusowe albo budynki. Jeśli dopuszczono by zioło do powszechnej konsumpcji większość ludzi zachłysnęłaby się możliwością bezkarnego jarania i mielibyśmy do czynienia z pochodem spizganych zombie na ulicach. Nie wspominając o gimbazie, która notorycznie sterczałaby pod "coffee-shopami" i sępiła o jointa. Żeby to uporządkować, potrzeba byłoby większych nakładów niż to wszystko warte, dlatego właśnie przychylnym okiem patrzę na depenalizację. Nie uważam, że karanie gówniarzy za posiadanie 2 gramów zioła więzieniem albo zawiasami miało jakieś plusy lub było uzasadnione społecznie. Jak ktoś lubi sobie zakopcić i nikogo nie zmusza to droga wolna, co mi to przeszkadza? Ja np. lubię, chociaż już nie tyle co kiedyś.

 

 

13. Znasz jakąś dobrą taxę? Gram Realem

 

Ja korzystam z usług City Taxi, ale polecam Guliego.

 

 

14. Czeemu chlejesz piwsko, jak masz walczyc i trenowac? :D

 

Bo cierpię ostatnio na depresję i brak czasu. Od wakacji zaczynam kurację odchudzającą i napierdalam grubo.

 

 

15. Dlaczego ja?

 

Pytanie durne, bezmyślne, bezgłowie, beznogie i bezchuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...