Skocz do zawartości

Out of the Park Baseball


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu mnie naszło na grę w OOTP 19, od nowa Pittsburgh, plus zaglądam sobie czasem do mojego Perfect Teamu (taka ich kartomania, bez wydawania, of kors, złamanego grosza awansowałem z ligi brązowej do srebrnej, a zaraz potem do złotej, w której tkwię już dość długo (są jeszcze dwie wyższe ligi), i teraz jest szansa na awans, bo mój team rozpieprza w drugiej części sezonu wszystko. Ogólnie ~30 sezonów, 10 razy play-offy, w tym tylko jedne wygrane, więc szału nie ma ?

 

20191005234842_1.thumb.jpg.ad9fb21a07d2c37bd4ae782965c0cc1b.jpg

 

 

a co do kariery Pittsburgiem to pierwszy sezon kiepski, średnia .432, choć był długi okres, gdy oscylowało to wokół zaledwie 1/3 wygranych spotkań, drugi już niezły - .494 i, hehe, niemal drugie miejsce w dywizji, za plecami niedoścignionych, póki co, Cubs, a mój miotacz Jameson Taillon miał najniższą ERA w lidze - 2,39. No i teraz się jaram, bo z tych takich międzynarodowych gwiazd, co to są do wzięcia za free w "przerwie zimowej" ściągnąłem potencjalną gwiazdę ligi, takiego oto Japończyka:

 

20191005233553_1.thumb.jpg.662966c3aecbc07adfde325da0458793.jpg

 

 

ogólnie obronę mam chyba niezłą, czterej ze starterów oceniani są na minimum trzy gwiazdki, bullpen też spoko (trzej gracze z umiejętnościami na gwiazdy ligi i kilku średniaków), pasował by chociaż jeden dobry łapacz, bo po rezygnacji z usług zarabiającego na sezon 11 milionów $ weterana (Francisco Cervelli, ewentualne przedłużenie kontraktu podniosło by tę sumę znacznie) który wcale wybitnym graczem już nie był, został mi taki sam przeciętniak plus talent z Minor League jako, na tej pozycji chyba konieczny,  zmiennik. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...