Skocz do zawartości

Akcesoria dla gracza ;-)


Buła

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Millo no właśnie niby mogłem ale za pad taki w miarę sensowny to trzeba rzucić +/- te 50zł. Tyle za coś co ma mi posłużyć do okazyjnej rozrywki nie dam.

 

On w ręce leży całkiem tak samo jak tradycyjny mały pad. Wizualnie jedynie sprawia wrażenie dużego. Sam się zdziwiłem kiedy go wziąłem w rękę. Fajnie wykonano te pokryte gumą "końcówki" z które trzymamy, nie wyślizgują się, wszystko jest stabilne.

 

Tylko te uszkodzone stery na płycie mnie wpieniają. Obszukałem net i nie ma sterów do tego pada. A bez tych sterów nie mam wibracji. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Wejdź na stronę producenta (adres www powinien być w instrukcji) i ściągnij stery. A jak nie ma www w instrukcji to zadzwoń do importera (adres MUSI być w instrukcji) i zapytaj skąd masz te sterowniki ściągnąć.

 

Edyta: a tak w ogóle to musi to być jakieś gó***. W necie nie ma śladu po tej firmie a widać jedynie wszechobecny płacz użytkowników, niezdolnych do korzystania ze sprzętu :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Psikus polega na tym, że poza mini cd z uszkodzonymi sterami nie ma żadnej instrukcji itp. Jedynie na pudełku są wyszczególnione opcje pada, m.in wibracje :kekeke: Na stronie Esperanzy nie ma nawet mowy o sterach, ba, nawet ten pad nie jest ujęty jako ich produkt. Zadzwonię i zobaczymy co powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Pan z serwisu przemiły był i wysłał mi na mejla sterowniki do tego pada :kekeke: Jak wrócę do domu to instalnę i zobaczymy jak działają wibracje :nadzieja_mnie_prowadzi: :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Panowie, ostatnio przymierzam się do kupienia pada. Moje wymagania nie są wygórowane. Mam zamiar kupić najprostszy i najtańszy pad. Nie jestem nałogowym graczem - od czasu do czasu po prostu lubię sobie pograć w NHL 07, czy PES 06. Jestem jednak totalnym laikiem jeśli chodzi o pady i na wstępie mam pytanie, które może zabrzmieć dość głupio. Czy jak kupię w Saturnie/Media Markcie pierwszy lepszy pad na PC, to będzie on "kompatybilny" z grami które wymieniłem? Czy są różne rodzaje padów pod różne gry?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

nie wiem czy to dobry temat ale sprobuje ;)

 

chce sobie kupic sluchawki nauszne, cena do 50 zl, im taniej tym lepiej, moze ktos cos polecic? nie musza byc superhipermegazajebiste, nie chce poprostu przeszkadzac innym domownikom sluchajac muzyki :P

 

takie cos znalazlem na przyklad, dobre toto?

 

http://allegro.pl/sluchawki-philips-shp1900-shp-1900-hifi-24gw-em-i1205048434.html#gallery

Odnośnik do komentarza

A ja szukam pada do PC, może ktoś polecić coś do 50-60 złotych, co będzie dobre i przydatne?

 

Praktycznie każdy w tej cenie :]

 

Zwróć uwagę na obecność analogów jedynie, poza tym to do grania ci niewiele więcej potrzeba - ewentualnie jeszcze ergonomia, ale to sam musisz sprawdzić, co ci w rękach leży najlepiej. No i ogólne wykonanie, np czy po 10 min intensywnej gry nie będą ci się ręce ślizgały.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...