Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wejściu w drużynę i w informacje tam gdzie są stroje tam przy każdym wejściu pojazuje się coś innego.

 

Po prostu oprócz tych co wgrałeś, masz także poprzednie i oba zestawy działają prawidłowo :] Wykasuj np config z katalogu eng (lub zrób jego backup) a do innego zupełnie katalogu wgraj te co ściągnąłeś - odznacz buforowanie skórki i musi działać.

Odnośnik do komentarza

Dla Premiership mam tylko jedne wgrane stroje. Wcześniej miałem różne, ale teraz mam patcha Creased Kits Pack. Gdy wchodze w informacje o drużynie to tam gdzie są stroje pokazują mi się standardowe koszulki od FM-a, Stroje z Patcha albo puste miejsce. To samo jest podczas meczów. denerwuje mnie kiedy koszulki nie są wyświetlane, a tak jest najczęściej. A wgrane mam tylko jedne kitsy (drugie to standardowe-koszulki bez napisów)

Załączam skrin

screen1

screen2

Odnośnik do komentarza

A ja Ci mówię, że masz konflikt configów :] Przeszukaj katalog ../data/graphics/pictures/kits - i głębiej w poszukiwaniu innych katalogów/configów, które mogą wpływać na wyświetlanie strojów w lidze angielskiej.

 

A najlepiej - przed wgraniem dodatków - usuń/przenieś gdzieś poza katalog graphics/pictures wszystko z katalogu kits/clubs i zobacz czy działa (pamiętaj o odznaczeniu "buforowania skina")

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Zaczne sie chyba zastanawiac nad okularami bo teraz...widze te treningi :| A przed chwila dalbym sobie glowe uciac, ze ich nie ma. Ba, nie widzialem opcji rozbudowania bazy treningowej. Zaczalem pogrywac NEC w Holandii i juz mam zwidy ? :|

 

Hmm juz wiem dlaczego mam halucynacje. Nie mialem zadnego zawodnika na kontrakcie juniorskim :doh!: Przed chwila przyszedl do mnie "mlodzian" no i treningi sie pojawily.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zainstalowałem sobie FM'a 2006, ale bez edytora, gdy teraz chciałbym doinstalować edytor, to mogę to zrobić jakoś manualnie, sam edytor , dodać go, czy muszę od nowa odinstalować i zainstalować całego FM'a zaznaczając opcję z edytorem? Albo..czy jest gdzieś ten edytor do ściągnięcia?

Odnośnik do komentarza

"SWAP_TEAMS" "Legia" "Widzew"

 

Oczywiście nazwy klubów wedle uznania.

 

Tworzysz plik w notatniku o treści jaką podałem wyżej (nazywasz go jak chcesz), z końcówką '.edt'. Wrzucasz go do 'Football Manager/data/db' i po odpaleniu gry, uruchamiasz nową rozgrywkę, zaznaczając uprzednio ten plik w 'Ustawienia -> Dodatkowe pliki z danymi (EDT)'.

 

Powodzenia

 

Edit: Gabe szybszy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...