Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem :

 

Gram w FM 06 już dość długo, cały czas na jednym save'ie. W międzyczasie zaliczyłem format C i teraz, choć save normalnie sie wgrał i mogę kontynuować grę, to w zakładce Hall of Fame zniknęły wszystkie moje osiągnięcia i zaczęły naliczać się na nowo. O dziwo w karcie managera (Manager -> Information) wszystkie dotychczasowe wygrane mistrzostwa i puchary są naliczone, jeno w Hall of Fame jest problem.

Jest jakiś sposób, by przywrócić mnie na należne mi miejsce w hall of fame? ;-) Edytować ręcznie jakiś plik, cokolwiek...?

Odnośnik do komentarza

Pytanie 1.

 

Gdzie mogę poprosić zarząd od rozbudowe oś. treningowego lub o kase na transfery?

 

Pytanie 2.

 

Czy w drużynie mogą być tylko młodzi gracze(19-22)? Czy potrzebni są "starzy wyjadacze"?

 

Pytanie 3.

 

Czy są jakieś uaktualnienia składów do FM 06? Jeżeli tak proszę o link i na jaki dzień aktualizacja.

Odnośnik do komentarza

Witam. Jest możliwość rozpoczęcia gry z dużą bazą danych zawodników, ale ogromną bazą sztabu szkoleniowego? wiem, że nie ma takiej opcji w grze, ale czy można jakieś pliki pozamieniać albo coś, bardzo by mi na tym zależało ;)

Odnośnik do komentarza

Pytanie 1.

 

Gdzie mogę poprosić zarząd od rozbudowe oś. treningowego lub o kase na transfery?

Wejdź w okno 'przeglądu' później po lewej (ew. prawej stronie, zależy jak ustawiłeś) kliknij w 'zaufanie'. Na dole będzie 'Prośba do zarządu' i tam będą rzeczy typu kasa na transfery, rozbudowa ośrodków treningowych, stadionu...

 

Pytanie 2.

 

Czy w drużynie mogą być tylko młodzi gracze(19-22)? Czy potrzebni są "starzy wyjadacze"?

Chcesz to próbuj, ja osobiście nigdy nie grałem samymi łebkami. Zawsze mieszam młodość z doświadczeniem i wychodzi nieźle...

 

Pytanie 3.

 

Czy są jakieś uaktualnienia składów do FM 06? Jeżeli tak proszę o link i na jaki dzień aktualizacja.

Tu nie wiem, nie gram na uaktualnieniach składów. Jakbym chciał aktualne to bym grał dalej w 08'.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam serdecznie. Nie wiem, jak rozwiązać problem z wersją FM z 2006. Sytuacja wygląda mniej więcej tak: otwieram grę, rozgrywam ileś tam meczów na sejwie i zapisuję. Komputer wyłączam. Następnego dnia odpalam kompa - przy załadowaniu się systemu nagle wyświetla się okienko z komunikatem "Kontroler rejestru systemu Windows". Jest tam tekst, że rejestr odnalazł błąd w plikach i należy teraz zresetować komputer - mam do wyboru tylko "OK" i gdy je kliknę, następuje reset.

Problem jest w tym, że tylko przy grze w FM ten kontroler rejestru mi się pojawia. Mam to już od dawna, dopiero teraz postanowiłem napisać, bo znów naszła mnie chęć na wersję '06, a przez ten błąd (?) nie mogę normalnie grać, ciągle tylko reset i reset. Dodam jeszcze, że po komunikacie i resecie kompa ustawienia w FM'ie też się resetują - skórka zmienia się na standardową, inne opcje (np. przenoszenie meczu dla TV itp.) też zmieniają się tak, jak są na początku gry. Proszę, poradźcie coś, bo nie wytrzymam bez FM ;)) Pomijając zbędne pytania - mam oryginalną wersję.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Cześć, mam pytanie dotyczące Football Manager 2005. Po dłuższej przerwie wróciłem do tej gry, ale mam już Windowsa 7 HP. Kiedy przeglądałem profil jednego z graczy, pojawił się nagle komunikat, że wystąpił błąd i system wkrótce poinformuje mnie o szczegółach. Na Windowsie XP nie miałem takich problemów. Dlatego mam pytanie, czy nowy system ma wpływ na to, że nastąpił jakiś błąd ? I czy jest na to jakiś sposób ? Słyszałem, że można uruchomić grę w trybie zgodności z XP, ale czy to rozwiąże problem ? Jeżeli tak, to gdzie mogę znaleźć tę opcję ?

Odnośnik do komentarza

Prawym przyciskiem myszy klikasz na skrócie gry znajdującym się na pulpicie i zaznaczasz właściwości. Powinny się pojawić CO NAJMNIEJ trzy zakładki, z czego jedna o nazwie "zgodność". Tam powinieneś znaleźć interesującą Cię opcję. Co prawda nie posiadam siódemki, ale chyba najnowsza wersja windowsa nie jest na tyle innowacyjna, by tak wiele się mogło pozmieniać od czasów xp/visty..

Odnośnik do komentarza

Prawym przyciskiem myszy klikasz na skrócie gry znajdującym się na pulpicie i zaznaczasz właściwości. Powinny się pojawić CO NAJMNIEJ trzy zakładki, z czego jedna o nazwie "zgodność". Tam powinieneś znaleźć interesującą Cię opcję. Co prawda nie posiadam siódemki, ale chyba najnowsza wersja windowsa nie jest na tyle innowacyjna, by tak wiele się mogło pozmieniać od czasów xp/visty..

 

No ja niedawno na Windowsie 7 chciałem uruchomić Pro Evolution Soccer 2008. Co prawda udało się, ale grafika była słaba, a i tak pojawiło się ostrzeżenie, że mogą w przyszłości wystąpić błędy. A FM 2005 jest jeszcze starszą grą niż PES 2008. Zatem czy uruchomienie gry w innym trybie zgodności rozwiąze problem ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam :> Mam pytanie co do tego znanego tricku z turniejem towarzyskim. Dawno nie grałem w fma, ale postanowiłem go odkurzyć i trochę pograć. Może ktoś mi wyjaśnić jak to działało? Z tego co pamiętam, to trzem zespołom dawało się najwyższe możliwe wynagrodzenie za mecz (kilkadziesiąt milionów euro), a czwartemu nic. Trzy teamy się zgadzały, czwarty nie, wtedy proponujemy czwartemu kasę w granicach rozsądku i płacimy tylko mu za mecze, a tym pozostałym trzem nie? Dobrze rozumiem, czy gdzieś popełniam błąd :> ? Bo nie chciałbym, żeby z mojego piątoligowego zespołu zniknęło 150mln ojro :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam :> Mam pytanie co do tego znanego tricku z turniejem towarzyskim. Dawno nie grałem w fma, ale postanowiłem go odkurzyć i trochę pograć. Może ktoś mi wyjaśnić jak to działało? Z tego co pamiętam, to trzem zespołom dawało się najwyższe możliwe wynagrodzenie za mecz (kilkadziesiąt milionów euro), a czwartemu nic. Trzy teamy się zgadzały, czwarty nie, wtedy proponujemy czwartemu kasę w granicach rozsądku i płacimy tylko mu za mecze, a tym pozostałym trzem nie? Dobrze rozumiem, czy gdzieś popełniam błąd :> ? Bo nie chciałbym, żeby z mojego piątoligowego zespołu zniknęło 150mln ojro :D Pozdrawiam

Tak, z tymże w grę wchodzą trzy zespoły, a nie cztery, bo czwartym jest Twój team przecież :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...