Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam oryginalną grę, wymagania sprzętowe mam spełnione jak do managera 2010 a gram na 2005 i tu nagle ni z tego ni z owego przy konkretnej dacie ( w mnie 10 sierpnia 2005) wychodzi mi z gry do windowsa pytam dlaczego!!!!!!!!!!!! próbowałe kopiować sejwa gdzie indziej, zmieniać nazwę sejwu, minąć tą datę idąc na urlop i nic! nie chcę reinstalować bo to nie pomoże wiem z doświadczenia Czy ktoś jest w stanie mi pomóc i powiedzieć dlaczego tak się dzieje????????

Nawet jak zagram na wcześniejszym sejwie to jak dojdzie do tej daty to koniec i po ptokach pytam WHY????

Odnośnik do komentarza

Hmmm... nie obraź się ale to akurat samo się nasuwa tylko że ja to rozważam jako ostateczność prowadziłem 2 reprezentacje i 3 drużyny i szkoda mi teraz marnować 1,5 sezonu myślałem że jest na to jakaś inna rada ale jeśli nie ma jej to raczej zrobię reinstalkę ale z tego co pamiętam jak miałem inne problemy z managerem w związku ze sejwami to nie dawało to skutku. Spróbuje jeszcze u kogoś otworzyć tego sejwa i przejść tą datę (tylko kto się lubuje w tym roczniku he he...) jeśli mi się uda to znaczyć będzie że mam problem z kompem pytanie tylko jaki!!!

Mam Atlona 64 1,8Gh / 1hb RAM-u / Radeona 9600 124mb co spełnia wymagania fm2010 nie wspominając już o 2005 więc pytam o co kurna chodzi :-)!!!

Generalnie chodzi o to że wacham się czy kupować fm2010 bo szkoda kasy jeśli to ma się powtórzyć a kompa nowego nie kupię przecież bo aż takim hardkorowcem nie jestem he he...

 

Help meeeeeeeeeee.......

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mógłby ktoś na pw przesłać działające linki do Fm 05 albo 06? bo niestety te z darkwarez nie działają już. Chętnie bym pograł, ale niestety mój obecny komputer nie udźwignie nowszych wersji, 2007 już się ładuję pół godziny co mecz, więc nie ma sensu abym w niego grał. z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Miałem kłopot z 08, mam kłopot z 06.

 

Otoz przy wgrywaniu najnowszego update (wykonanie: Stotch), usunalem poprzednia baze danych w edytorze. (plik server_db). Gdy na wlasciwe miejsce wrzucam server z update i odpalam gre to niestety przy opcji "Nowa gra" pojawia sie informacja, że brak bazy danych. Moglby mi ktos wyjasnic o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Czy crash dump = koniec gry na tym sejwie?

 

Musisz popróbować, różne rzeczy skutkują. Wyczyszczenie rejestru, usunięcie folderu crush dumps, ja grałem przez sieć (kolega był hostem) i u mnie wyskakiwał crush - musiałem dodać nowego menago i nim przejść jeden dzień, żeby móc wrócić do swojej drużyny i dalej nią grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...