Skocz do zawartości

[FM 2006] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dzialającego linka do ostatniego update'u do fm 06, ...ten w dziale z dodatkami nie dziala... Moze ktos gdzies wrzucic ten update... , szukalem na polskich stronach, szukalem na dunskich, tajlandzkich.... i wszystkie nie dzialają...

Patch 6.0.3 with data : KLIK

 

Super ale chodzilo mi o update CM revolution 5.0 , a nie patch....

Wiec czekam dalej na pomoc...

Mówi Ci coś wyboldowany tekst? Jeśli się nie mylę, to oprócz apdejtu z patchem nie ma innego uaktualnienia :].

Odnośnik do komentarza
Szukam dzialającego linka do ostatniego update'u do fm 06, ...ten w dziale z dodatkami nie dziala... Moze ktos gdzies wrzucic ten update... , szukalem na polskich stronach, szukalem na dunskich, tajlandzkich.... i wszystkie nie dzialają...

Patch 6.0.3 with data : KLIK

 

Super ale chodzilo mi o update CM revolution 5.0 , a nie patch....

Wiec czekam dalej na pomoc...

Mówi Ci coś wyboldowany tekst? Jeśli się nie mylę, to oprócz apdejtu z patchem nie ma innego uaktualnienia :].

 

Jesli nie ma czegos takiego jak CM revolution update 5.0 a nawet 5.2 ... , to masz odemnie 10 zl... ;/

widocznie dużo grasz i duże masz pojęcie... A MYLISZ SIE NAPEWNO

Pytanie gdzie moge znalesc działającego linka do własnie wersji 5.2 ?? CM REVOLUTION bo ten z działu download nie działa... - PYTANIE KIERUJE do starej gwardii forum...

Odnośnik do komentarza
1. ode mnie

2. na pewno

3. znaleźć

4. Jeśli tamten link nie działa to musisz mieć nadzieję, że ktoś z Forum ma go na dysku :].

5. Może to wystarczy?

 

 

DZIEKUJE !! , nie przykładam uwagi do pisowni.... :D , mam dyslekcje internetową... :D ,

 

 

W związku z tym zapraszamy na tą stronę. Poza tym bądź łaskaw nie używać tak często CAPS LOCKA, bo krzyk nam tu nie jest potrzebny. I żeby było jasne - admin ma Cię na oku i będzie Cię karał za każdy błąd. Żebyś się z tej dyslenistwowej dyskleksji internetowej wyleczył.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam pytanie:

 

Chciałem w edytorze (FM 2006) dodać Ludovicowi Obraniakowi drugie obywatelstwo - polskie. Tak też zrobiłem. Włączam FMa, ładuję nową grę - a Obraniaka nie da się powołać do reprezentacji Polski, mimo że ma "Inne narodowości: Polak". Sprawdzałem, nie ma zaznaczonego "wybrał reprezentację" w edytorze. Taka sama sytuacja jest z Danielem Sikorskim i Dannym Szetelą, podczas gdy np. Sebastian Tyrała może być powoływany do reprezentacji Polski. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Witam, mam pytanie:

 

Chciałem w edytorze (FM 2006) dodać Ludovicowi Obraniakowi drugie obywatelstwo - polskie. Tak też zrobiłem. Włączam FMa, ładuję nową grę - a Obraniaka nie da się powołać do reprezentacji Polski, mimo że ma "Inne narodowości: Polak". Sprawdzałem, nie ma zaznaczonego "wybrał reprezentację" w edytorze. Taka sama sytuacja jest z Danielem Sikorskim i Dannym Szetelą, podczas gdy np. Sebastian Tyrała może być powoływany do reprezentacji Polski. O co chodzi?

Chodzi o to, że mimo podwójnego obywatelstwa zawodnik sam wybiera, w której chcę grać reprezentacji, i zazwyczaj reprezentacją, której nie wybiera jest Polska.

Odnośnik do komentarza
Witam, mam pytanie:

 

Chciałem w edytorze (FM 2006) dodać Ludovicowi Obraniakowi drugie obywatelstwo - polskie. Tak też zrobiłem. Włączam FMa, ładuję nową grę - a Obraniaka nie da się powołać do reprezentacji Polski, mimo że ma "Inne narodowości: Polak". Sprawdzałem, nie ma zaznaczonego "wybrał reprezentację" w edytorze. Taka sama sytuacja jest z Danielem Sikorskim i Dannym Szetelą, podczas gdy np. Sebastian Tyrała może być powoływany do reprezentacji Polski. O co chodzi?

 

Zapewne jest w danym momencie w składzie reprezentacji innego kraju.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam mały problem.

 

Kompletnie zapomniałem o przepisach UEFY dotyczących wychowanków i utknąłem w martwym punkcie.

 

Swoim Viikingit awansowałem do el. pucharu UEFA i w kadrze mam jedynie dwóch wychowanków (wygenerowanych), a potrzebnych jest 4, aby móc zgłosić drużynę do rozgrywek. Jakiś edytor to rozwiąże? Bo nie mam nawet jak podpisać kontraktu z "szarakami"...

Odnośnik do komentarza

Kurczę, spotkałem dziwaczną rzecz podczas pracy z edytorem. Otóż postanowiłem sobie dodać polskie znaki diakrytyczne piłkarzom z naszego kraju i przy okazji dorzucić do bazy kilku piłkarzy, o których ostatnio zrobiło się głośniej. No i, kurczę, teraz ilekroć zmieniam Golanski na Golański, to nie wiedzieć czemu Igorowi Gołaszewskiemu również zmienia się nazwisko na Golański. I odwrotnie. Podobnie z Igorem Koziołem i Bogdanem Koziołkiewiczem. O co chodzi?!

Odnośnik do komentarza

Zamierzam ponownie po dłuugiej przerwie odpalic FM 2006. Szukam przeróżnych dodatków, ściągnąłem patcha, lecz mam problem z update'm, którego chce ściągnąc. Chodzi mianowicie o update Robiego Robsona 4.0. Czy ma ktoś jakiś działający link z którego mógłbym ściągnąc dany dodatek? Ten z dodatkó na forum nie działa, zaś cmrev nie chce się włączyc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam bardzo dziwny problem. Otóż nie mogę sterować gry myszką. Myszka jest sprawna pokazuje dłoń, jednak na kliknięcie gdziekolwiek, nie reaguje. Problem wystąpił w czasie przerwy w meczu na ekranie rozmowy motywacyjnej z zawodnikami. Dokończyłem mecz bez możliwości jakiejkolwiek mozliwości ingerencji w to, co sie dzieje, wciskając na chybił trafił przycisk na klawiaturze. Pomóżcie, muszę zapisać ten mecz... wygrany.

 

Edit: Niech ktoś przynajmniej powie, jak z klawiatury zapisać i skończyć grę... Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...